Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра КСА

У Львівській політехніці завершився Всеукраїнський студентський хакатон SpinOffNack

Можливо, далеко не всі знають, що означає слово «хакатон». Воно утворилося з двох англійських слів «хакер» і «марафон». Слово «хакер» ми сприймаємо зі знаком мінус. Він щось ламає, щось краде в інформаційному середовищі. Але все частіше хакерами називають віртуозів у сфері програмування. Отже, хакатон – це змагання, марафон хакерів зі знаком плюс. SpinOfHack – хакатон для студентів на «трендові» у світі теми, де учасники самі придумують ідеї, реалізують прототип програми і презентують свої проекти. Кожні такі змагання мають відповідне спрямування.

У лабораторії – як у реальному авто: на кафедрі КСА студентів навчають на базі новинок автомобільного світу

Дуже велика частка послуг на ринку технічного обслуговування автомобіля пов’язана з його діагностикою, в основі якої нині – комп’ютерно-інтегровані технології. Ця ніша в Україні незаповнена і потребує кваліфікованих фахівців, кажуть на кафедрі комп’ютеризованих систем автоматики Львівської політехніки (ІКТА), де й прагнуть навчати студентів на базі найактуальніших новинок автомобільного світу

Партнери кафедри комп'ютеризованих систем автоматики (КСА)

60
 • Краківська політехніка , Краків, Польща

  Tadeusz Kościuszko Cracow University of Technology, Kraków, Poland
  Веб-сайт: http://www.en.pk.edu.pl
  Співпраця в межах рамкової двосторонньої угоди про партнерство, що включає науково-дослідний обмін, обмін викладацьким складом, обмін студентами та обмін літературою та науковою інформацією.


 • Лабораторія механізації та електрифікації у тваринництві Західно-наукового-дослідного центру інженерії агротехнологічних систем ННЦ «ІМЕСГ»

  Веб-сайт: http://nnc-imesg.gov.ua/wrcesat/

Історія кафедри комп'ютеризованих систем автоматики

20

Історія кафедри «Комп'ютеризовані системи автоматики» починається з 1945 року. За час свого існування кафедра неодноразово змінювала свою назву. Так, у 1945 році це була кафедра «Автоматика і телемеханіка», якою керував доцент Неболюбов Ю.Є., який згодом став директором Інституту автоматики Академії наук Киргизької РСР. В 1947 році кафедра «Автоматика і телемеханіка» була об’єднана з кафедрою «Електричні вимірювання і метрологія» і була утворена кафедра «Електромеханічні прилади».

Наукова діяльність кафедри комп'ютеризованих систем автоматики

40

Невід’ємною складовою діяльності викладачів кафедри є науково-дослідна робота. Тематика наукових досліджень тісно пов’язана з навчальними дисциплінами спеціальностей “Комп'ютеризовані системи управління та автоматика”. Проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у навчальний процес сприяє покращенню якості навчання, дозволяє підвищувати кваліфікацію викладачів та залучати студентів до наукової роботи.

Відомі випускники кафедри комп'ютеризованих систем автоматики

50
 • Кіренко Ігор Олегович - к.т.н., керівник групи наукової лабораторії "Video Processing and Visual Perception Groep" фірми "PHILIPS" м. Ейндховен, Нідерланди.
 • Лукенюк Адольф Антонович - к.т.н., заступник директора Львівського центру Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Національного космічного агенства України, м. Львів.
 • Гойсак Орест Михайлович - генеральний директор корпорації "Комунальник", голова асоціації, м. Львів.
 • Сарахман Орест Іванович - директор спільного українсько - канадського підприємства "ДЕЛАКС - Україна".

Кафедра комп'ютеризованих систем автоматики (КСА)

E-mail: 
ksaatlp [dot] edu [dot] ua
Керівництво: 
Завідувач кафедри: д.т.н., проф.Наконечний Адріан Йосипович

Заступник завідувача кафедри: к.т.н., доц. Вітер Олександр Сергійович

Syndicate content