Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МСС

Професор ІКТА Євген Походило – основоположник школи імітансного контролю якості продукції

Професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації ІКТА Євген Походило вже понад 46 років працює в альма-матер. Тут здобув визнання, повагу і любов колег, своїх вихованців, став визнаним фахівцем у галузі приладобудування.

Львівська політехніка провела Всеукраїнську студентську олімпіаду з метрології, стандартизації та сертифікації

Міністерство освіти на науки України вшосте надає право Львівській політехніці організовувати Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Знак якості в метрологічній освіті: в ІКТА Львівської політехніки навчають майбутніх фахівців із якості

Обираючи будь-який товар чи послугу, ми, як споживачі, хочемо, щоб вони були належної якості. Те, як найкраще визначати й забезпечувати цю якість ось уже 20 років вивчають (і цього навчають майбутніх фахівців) на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації Львівської політехніки (ІКТА).

У Львівській політехніці відбулася міжнародна конференція з питань управління якістю в освіті та промисловості

Як уже повідомляли, в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи». Конференція організована спільно Інститутом комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, зокрема кафедрою «Метрологія, стандартизація та сертифікація», та Інститутом економіки і менеджменту Львівської політехніки, а також лабораторією управління вищим навчальним закладом. Директор ІКТА професор Микола Микийчук був заступником голови програмного комітету. У конференції взяли участь 256 науковців, 17 – із зарубіжних країн, а також, що важливо, 28 студентів.

Актуальні питання якості освіти: в Університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція

У II Міжнародній науково-практичній конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи» взяли участь не лише поважні науковці, представники підприємств, а й студенти та аспіранти. Працювала студентська секція.

Львівська політехніка провела Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

18–22 травня 2015 року у стінах Національного університету «Львівська політехніка» було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація». Міністерство освіти на науки України надає право Львівській політехніці проводити Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки, «Метрологія, стандартизація та сертифікація» вже упродовж 5 років.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з напряму «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Date: 
18 Травень 2015, 09:00 - 21 Травень 2015, 18:00

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» Національному університету «Львівська політехніка» доручено провести другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація» для вищих закладів освіти України.

Олімпіада

99

Протягом 18-23 травня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» проводитиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Оргкомітет Олімпіади:

  • Федасюк Д.В. — д. т. н., проф., проректор, голова організаційного комітету;
  • Микийчук М.М. — д.т.н. проф., директор ІКТА, заступник голови організаційного комітету;

Стандарт = якість = безпека: на кафедрі МСС Львівської політехніки готують «технічних юристів»

«Я називаю представників нашої професії «технічними юристами», бо ми повинні робити аналіз будь-якої у світі продукції і послуг та визначати їхню якість і безпеку не тільки для людини, а й для довкілля», – каже завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації ІКТА Львівської політехніки професор Петро Столярчук. З ним ми говорили про підготовку фахівців з інженерії якості в різних галузях промисловості, адже наразі кафедра МСС, при якій діє аспірантура та докторантура, – єдина у західному регіоні країни готує магістрів зі спеціальностей «Метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції» і «Якість, стандартизація та сертифікація».

ІІ Міжнародна конференція «Управління якістю в освіті та промисловості»

Date: 
28 Травень 2015, 09:00 - 30 Травень 2015, 18:00

Кафедра метрології, стандартизації та сертифікації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, Інститут економіки і менеджменту і Лабораторія управління вищим навчальним закладом Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 28–30 травня 2015 року у Львівській політехніці.

Syndicate content