Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра АФМ

На кафедрі АФМ Університету реалізовують програму подвійних дипломів зі словацьким вишем

Важливим кроком у розвитку партнерських відносин Національного університету «Львівська політехніка» з іноземними вишами, а також у формуванні умов для реальної студентської мобільності став початок реалізації програми подвійних дипломів зі Словацьким університетом сільського господарства у м. Нітра.

В Університеті за підтримки Королівства Норвегія стартували нові курси перепідготовки військовослужбовців

В Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» вчергове стартували курси професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та інших силових структур, членів їхніх сімей.

Команда Політехніки – серед переможців Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

За ініціативи та підтримки Центру міжнародної освіти команда Національного університету «Львівська політехніка» подала заявку для участі у конкурсі Британської Ради «Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України у 2016 році» та стала одним із переможців.

Німецький експерт із краудфандингу продовжить курс лекцій для студентів і викладачів Університету

30 листопада та 1 грудня 2015 року на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 28а, V корпус Університету, аудиторія 3) відбудеться продовження лекцій на тему «Краудфандинг – нові та альтернативні способи фінансування бізнесу в цифровій економіці».

Студенти кафедри АФМ Львівської політехніки їздили у Німеччину за грантом від фонду DAAD

В липні цього року кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» отримала грант від фонду DAAD для поїздки студентів кафедри у три університети Німеччини.

Представниця кафедри АФМ Львівської політехніки взяла участь у міжнародній конференції у Польщі

З 18 жовтня до 21 жовтня 2015 року доцент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Перхач взяла участь у міжнародній конференції «The central-eastern EU model for competitive and sustainable agriculture and rural development» в м. Закопане (Польща).

Студентка Університету – переможниця конкурсу «Ключ до успіху» – побувала у Барселоні

Компанія ПАТ «КИЙ АВІА» та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» в рамках програми «Освітньо-бізнесові мости» ініціювали проект «Ключ до успіху». Цей проект був розроблений з метою надання студентам найкращих можливостей для отримання якісної спеціалізованої освіти.

Відомий німецький економіст проведе у Львівській політехніці другу частину тренінгу з краудфандингу

26–27 жовтня 2015 року на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться друга частина тренінгу на тему «Краудфандинг – нові та альтернативні способи фінансування бізнесу в цифровій економіці».

У рамках проекту «Освітньо-бізнесові мости» проведено майстер-клас для студентів ІПДО Львівської політехніки

19 жовтня 2015 року для студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було проведено майстер-клас представником компанії «Meest Group».

Як реалізувати ідею через краудфандинг: німецький економіст проводить тренінги для студентів Університету

Відомий німецький економіст, податковий консультант і експерт із краудфандингу Райнер Шенк проводить для студентів Політехніки тренінги «Краудфандинг – нові та альтернативні способи фінансування бізнесу в цифровій економіці».

Syndicate content