Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ТУ

В Університеті за підтримки Королівства Норвегія стартували нові курси перепідготовки військовослужбовців

В Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» вчергове стартували курси професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та інших силових структур, членів їхніх сімей.

Реальні проекти для реальних об’єктів: в ІПДО Львівської політехніки готують проектних менеджерів

«Проект» – мабуть, одне з найуживаніших слів у сучасному світі. А реалізувати успішний проект – це, може, певною мірою й мистецтво, але більшою – наука, якої навчають і у Львівській політехніці, на кафедрі технологій управління (ІПДО). Фах проектного менеджера нині в топ-десятці найзатребуваніших у світі.

Інститут післядипломної освіти запрошує на зустріч із нагоди Міжнародного дня проектного менеджера

5 листопада 2015 року на кафедрі технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» (аудиторія 4, V навчальний корпус) із нагоди Міжнародного дня проектного менеджера відбудеться зустріч магістрантів спеціальності «управління проектами», викладачів кафедри та випускників кафедри минулих років. Початок о 14 годині.

Два проекти з Норвегії: Львівська політехніка співпрацюватиме з Університетом Нурланда

Представники Львівської політехніки взяли участь у конференції «Перспективи норвезько-української співпраці» (Університет округу Нурланд, місто Будьо) . Іноземні та українські партнери домовилися про подальшу співпрацю. Політехніка працюватиме над двома проектами, які стосуються професійної перепідготовки колишніх військовослужбовців і членів їхніх сімей та створення ІТ-парку у Львові.

Викладачі ІПДО беруть участь у міжнародному проекті щодо розвитку малого та середнього підприємництва

19–20 червня 2014 року з метою реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» викладачі кафедри технологій управління Тетяна Лебідь та Ірина Когут провели семінар-тренінг у Центрі сприяння бізнесу (м. Рівне). Тренінг проведено для рівненських підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб на тему «Лояльні клієнт і працівник – шлях до успіху бізнесу».

У Львівській політехніці відбулась конференція з проблем інтегрованого стратегічного управління

24-26 квітня 2013 року в навчально-науковому Інституті післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулась І Міжвузівська науково-практична конференція «Інтегроване стратегічне управління: проблеми адміністрування, економічної безпеки та проектної діяльності». З ініціативи директора ІПДО В.М. Якубенка організаторами конференції стали працівники кафедри адміністративного та фінансового менеджменту та кафедри технологій управління.

Студенти ІПДО успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління проектами»

З 18 по 20 квітня 2013 року у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами». В олімпіаді взяли участь 81 студент із 27 вищих навчальних закладів України. На олімпіаді наш Університет представляли студенти-переможці першого туру олімпіади – магістри Інституту післядипломної освіти зі спеціальності «управління проектами» Андрій Поздєєв та Ольга Ферендович.

Міжвузівська науково-практична конференція «Інтегроване стратегічне управління: проблеми адміністрування, економічної безпеки та проектної діяльності»

Date: 
24 Квітень 2013, 14:00 - 26 Квітень 2013, 12:00

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту і кафедра технологій управління Інституту післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошують вчених, спеціалістів, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців взяти участь у Міжвузівській науково-практичній конференції «Інтегроване стратегічне управління: проблеми адміністрування, економічної безпеки та проектної діяльності», яка відбудеться 24–26 квітня 2013 року в Інституті післядипломної освіти Львівської політехніки.

Історія кафедри технологій управління

20

Кафедра технологій управління створена у квітні 2009 року наказом ректора Національного університету «Львівська політехніка» (Наказ № 43-10 від 6 квітня 2009) на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти. Науковий напрямок кафедри – Інструменти проактивного управління інноваційним розвитком підприємств.

Syndicate content