Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЖЗМК

Круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір» 12 травня 2016 року

Кафедрою цивільного права та процесу Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 12 травня 2016 року проведено круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір». У конференції взяли участь 85 учасників. Зокрема, серед запрошених гостей були присутні: Галушка А.М. - начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради; Гулій А.М.

Всеукраїнська конференція молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Date: 
21 Березень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 21 березня 2016 року проводить у м. Львові Всеукраїнську конференцію студентів та молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України».

Студенти-журналісти взяли участь у міжнародному молодіжному науковому форумі «Litteris et Artibus-2015»

У Національному університеті «Львівська політехніка» 26-28 листопада відбувся V Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus», метою якого є залучення студентів та молодих науковців до наукової діяльності. На конференції були представлені дослідження різних наукових напрямків та тематики.

Студенти-журналісти відвідали курсантсько-студентський науково-практичний семінар «Професійна комунікація: мова, культура, право»

5 листопада студенти третього курсу журналістики НУ «Львівська політехніка» взяли участь в міжвузівському курсантсько-студентському науково-практичному семінарі «Професійна комунікація: мова, культура, право» у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Допоможи бійцю - принеси корки: ініціатива кафедри теорії та філософії права

Date: 
29 Жовтень 2015, 14:30

Кафедра теорії та філософії права закликає студентів та працівників ІНПП долучитись до збору пластикових корків від мінеральних вод, а також від кулькових ручок для виготовлення протезів бійцям АТО.

Станом на 30.10.2015 року зібрано кілька пакетів із корками, які буде передано у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де лежать бійці.

Також вони потребують наплічники (рюкзаки) або чоловічі сумки (не нові).

Корки або сумки можна приносити у клінічний центр або ж залишати на кафедрі теорії та філософії права для передачі бійцям.

Всеукраїнська конференція «Актуальні питання кримінального права, кримінального процесу та криміналістики (на вшанування пам’яті Ганса Гросса)»

Date: 
29 Січень 2016, 09:00 - 17:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
9 грудня 1915 року пішов з життя відомий вчений, кримінолог та криміналіст Ганс Гросс. На вшанування його пам’яті, запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання кримінального права, кримінального процесу та криміналістики (на вшанування пам’яті Ганса Гросса)», яка відбудеться 29 січня 2016 року у Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Ганс Гросс як історична постать.

Syndicate content