Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра КПП

Обмін кримінально-правовим досвідом: професор ІНПП взяв участь у міжнародній конференції в Білорусі

Професор кафедри кримінального права і процесу Інституту права та психології Костянтин Марисюк долучився до роботи ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Кримінальна політика Республіки Білорусь: стан і шляхи вдосконалення», яка відбувалася на базі Барановицького державного університету.

Круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір» 12 травня 2016 року

Кафедрою цивільного права та процесу Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 12 травня 2016 року проведено круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір». У конференції взяли участь 85 учасників. Зокрема, серед запрошених гостей були присутні: Галушка А.М. - начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради; Гулій А.М.

Вітаємо з народженням донечки

Кафедра кримінального права і процесу вітає Коваль Марію та Коваля Ігоря з народженням донечки!

Питання криміналістики – на часі: в Інституті права та психології відбулася міжнародна конференція

На кафедрі кримінального права і процесу Інституту права та психології відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального права, кримінального процесу та криміналістики», приурочена до вшанування пам’яті Ганса Гросса.

Відзначили правознавців Політехніки: представники Університету отримали почесну грамоту і премію

Недавно у Хмельницькому відбулася Міжнародна наукова конференція «Чотирнадцяті осінні юридичні читання», до якої долучились і представники Інституту права та психології Львівської політехніки.

Допоможи бійцю - принеси корки: ініціатива кафедри теорії та філософії права

Date: 
29 Жовтень 2015, 14:30

Кафедра теорії та філософії права закликає студентів та працівників ІНПП долучитись до збору пластикових корків від мінеральних вод, а також від кулькових ручок для виготовлення протезів бійцям АТО.

Станом на 30.10.2015 року зібрано кілька пакетів із корками, які буде передано у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де лежать бійці.

Також вони потребують наплічники (рюкзаки) або чоловічі сумки (не нові).

Корки або сумки можна приносити у клінічний центр або ж залишати на кафедрі теорії та філософії права для передачі бійцям.

Syndicate content