Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ТФП

Круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір» 12 травня 2016 року

Кафедрою цивільного права та процесу Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 12 травня 2016 року проведено круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір». У конференції взяли участь 85 учасників. Зокрема, серед запрошених гостей були присутні: Галушка А.М. - начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради; Гулій А.М.

Міжнародна конференція «Історія і сучасність філософії права»

Date: 
19 Травень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра теорії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній конференції «Історія і сучасність філософії права: до 190-річчя від дня народження Памфіла Юркевича».

Кінематографічне дозвілля: як студенти з кураторами у кінотеатр ходили

Для багатьох студентів наявність куратора в університеті є чимось міфічним і невідомим. Чимало з них за всі роки навчання в очі не бачать особу, яка призначена допомагати знаходити вихід із складних ситуацій чи в науці, чи в непростому студентському житті.

ІІІ заочна конференція «Державотворення та правотворення в Україні»

Date: 
11 Квітень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра теорії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі ІІІ заочної науково-практичної конференції на тему: «Державотворення та правотворення в Україні: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 квітня 2016 року в місті Львові.

Шевченківські дні: як відбувалось вшановування Великого Кобзаря у Політехніці

9 березня минає 202 роки з дня народження видатного українського поета, художника, прозаїка та драматурга Тараса Григоровича Шевченка. В Україні 9-10 березня щороку відзначають Шевченківські дні, вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря.

10 березня 2016 року в Національному університеті "Львівська політехніка" відбувся урочистий захід з нагоди Шевченківських днів - літературно-мистецький вечір "Шевченко – речник волі України".

Захід відвідав ректор НУ "ЛП" Юрій Бобало, а також викладачі, працівники та студенти університету.

Конференція до дня народження Памфіла Юркевича: приєднуйся до науковців!

Date: 
1 Березень 2016, 15:35

Шановні колеги!
Кафедра теорії та філософії права запрошує вас взяти участь у Міжнародній конференції "Історія і сучасність філософії права: до 190-річчя від дня народження Памфіла Юркевича".

Конференція відбудеться 19 травня 2016 року у Львівському національному університеті «Львівська політехніка». Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу в секціях.
Передбачено роботу таких секцій:
1. Погляд на державу в ретроспекції вчення Памфіла Юркевича.
2. Філософські засади світогляду Памфіла Юркевича.

Запрошуємо взяти участь у заочній конференції на тему "Державотворення та правотворення в Україні"

Date: 
11 Березень 2016, 09:00 - 11 Квітень 2016, 09:05

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ-ї заочної науково-практичної конференції на тему: «Державотворення та правотворення в Україні: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 квітня 2016 року у місті Львові по вул. Кн. Романа 1/3, каб. 327.

Мета конференції – привернути увагу науковців і практиків до проблем побудови правової, соціальної держави з розвиненою правовою системою, виявити проблеми, які існують в законодавстві та юридичній практиці на сучасному етапі державотворення та правотворення в Україні.

Кафедра ТФП поповнилась новим докором юридичних наук

28 січня 2016 року доцент кафедри теорії та філософії права к.іст.н., доцент Турчак Олександр Володимирович успішно захистив дисертацію на тему: "Правове регулювання етнонаціонального становища та суспільної діяльності українців у Польщі (1918-1939 рр.)" на здобуття наукового ступеня доктор юридичних наук.

Щиро вітаємо новоспеченого доктора та бажаємо творчих успіхів на науковій ниві!

Syndicate content