Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МІ

Професор Василь Гулай: «Україна впоралася з травневими викликами інформаційної війни, але що далі?»

Українські спецслужби та поліція адекватно відповіли на чергові травневі загрози, пов’язані з відзначенням 9 травня. Однак це далеко не кінець інформаційно-психологічної війни Росії проти України. І слід розуміти, що ефективної інформаційної політики не можна очікувати без вирішення актуальних внутрішньо- та зовнішньополітичних проблем.

Міжнародна конференція «Україна в процесах глобального інформаційного обміну»

Date: 
26 Травень 2016, 12:00 - 27 Травень 2016, 18:00

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Україна в процесах глобального інформаційного обміну» («Ukraine in the Processes of Global Information Exchange»), яка відбудеться 26–27 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Міжнародній науково-практичній конференції «Україна в процесах глобального інформаційного обміну» / International Academic and Research Conference «Ukraine in the Processes of Global Information Exchange»

Date: 
26 Травень 2016, 09:10 - 27 Травень 2016, 16:10

Національний університет «Львівська політехніка»

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук

Кафедра міжнародної інформації

ЗАПРОШУЮТЬ

до участі в

Міжнародній науково-практичній конференції

«Україна в процесах глобального інформаційного обміну» /

International Academic and Research Conference

International Academic and Research Conference «UKRAINE IN THE PROCESSES OF GLOBAL INFORMATION EXCHANGE»

Date: 
15 Травень 2016, 16:10 - 1 Липень 2016, 16:10

Lviv Polytechnic National University

Institute of Applied Mathematics and Fundamental Sciences

Department of International Information

invite you to participate in

International Academic and Research Conference

«UKRAINE IN THE PROCESSES OF
GLOBAL INFORMATION EXCHANGE»
,

Międzynarodowej naukowej konferencji “Ukraina w procesie globalnej wymiany informacji” / International Academic and Research Conference «Ukraine in the Processes of Global Information Exchange»

Date: 
26 Травень 2016, 09:05 - 27 Травень 2016, 16:05

Narodowy Uniwersytet „Lwowska Politechnika”

Instytut Matematyki i Nauk Fundamentalnych

Wydział Informacji Międzynarodowej

Zaprasza

Do uczestniczenia w

Międzynarodowej naukowej konferencji
“Ukraina w procesie globalnej wymiany informacji”
/

International Academic and Research Conference

«Ukraine in the Processes of Global Information Exchange»,

Запрошує компанія «Нестле»: для студентів Львівської політехніки організували цікаву «мандрівку»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом спільно з кафедрою міжнародної інформації ІМФН організували для студентів третіх-п’ятих курсів цікаву «мандрівку» в компанію «Нестле», яку майстерно «провела» керівник служби управління персоналом Сервіс-центру Олена Садкова.

Всеукраїнська нарада керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»

Date: 
11 Грудень 2015, 11:30 - 15 Грудень 2015, 11:30

15 грудня 2015 р. завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки Василь Гулай на запрошення Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка та Асоціації зовнішньої політики візьме участь у Всеукраїнській нараді керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародний бізнес, міжнародна інформація, країнознавство.

На нараді передбачено обговорити такі основні питання:

Викладачі та аспіранти ІМФН взяли участь у міжнародній конференції щодо співпраці між Україною і Литвою

На запрошення Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника викладачі та аспіранти кафедри міжнародної інформації ІМФН Львівської політехніки взяли участь у ІІІ Міжнародній конференції «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози» (3–4 грудня 2015 року, м. Івано-Франківськ).

Міжнародна конференція «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози»

Date: 
3 Грудень 2015, 13:35 - 4 Грудень 2015, 13:35

На запрошення Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника викладачі та аспіранти кафедри міжнародної інформації ІМФН Львівської політехніки приймають участь в ІІІ-й Міжнародній конференції «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози» (3-4 грудня 2015 р., м. Івано-Франківськ).

Кафедра МІ бере участь у підготовці інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України

Date: 
19 Листопад 2015, 14:05 - 18:05

19 листопада 2015 р. на запрошення організаторів у роботі «круглого столу» за участю Єврокомісара з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханеса Хана візьме участь завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки, доктор політичних наук Василь Гулай, який зупиниться на досвіді й особливостях підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України в межах нової спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Syndicate content