Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЕП

Інформація для вступників


Кафедра «Електронні прилади»запрошує на навчання

за спеціальністюЕлектроніка

Вступники зараховуються за результатими ЗНО з предметів
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізика або Хімія або Іноземна мова

Вага атестату про повну загальну освіту 0,05

Чи можеш Ти собі уявити сучасні розробки та виробництво елементів, пристроїв та систем телекомунікації, радіотехніки, екології, медицини, військової техніки, метрології, автомобілебудування і т.д. без електроніки? Авжеж НІ!

Професор Університету Зенон Готра – серед претендентів на здобуття Державної премії України 2016 року

Йдеться про велику комплексну роботу «Енергоефективні світлодіодні освітлювальні системи». На здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки 2016 року її висунула вчена рада Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України.

Колектив ІТРЕ вітає професора кафедри електронних приладів Олександра Теофановича Кожухаря з ювілеєм!

Доктор технічних наук, професор Кожухар Олександр Теофанович є одним із перших випускників кафедри електронних приладів ІТРЕ, на якій працював, починаючи з інженера науково-дослідного підрозділу. Півстоліття він віддав кафедрі, інституту та політехніці, є ветераном праці та 19 серпня цього року святкує свій ювілей.

Боксери – студенти ІТРЕ вибороли перше місце на Універсіаді Львівської політехніки

Боксери із числа студентів кафедри «Електронні прилади» Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» зайняли перше місце в командному заліку на спортивній Універсіаді з боксу, яку проводили серед інститутів Львівської політехніки.

Студенти ІТРЕ перемогли на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з електроніки

Студенти V курсу групи ЕППм-11 кафедри електронних приладів Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» Степан Гринців та Михайло Гасяк під керівництвом професора О.Т. Кожухара успішно захистили наукову роботу на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Електроніка», що відбувся 29 березня 2013 року на базі Херсонського національного технічного університету.

OLED-технології – нова реальність, яку вдосконалюють львівські політехніки

Мабуть, ви вже чули, що на зміну LCD-телевізорам і моніторам приходять OLED-дисплеї? вони складаються з органічних сполук, які після терміну відпрацювання можна просто викинути або спалити без шкоди для довкілля. Про інші переваги й недоліки OLED-технологій знає професор кафедри електронних приладів Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Владислав Черпак.

Один квантовий комп’ютер – замість усіх класичних комп’ютерів світу!

Шлях до революційного прориву в обчислювальній техніці відкриває робота нобелівських лауреатів з фізики Сержа Ароша і Девіда Вайленда. У небагатослівному повідомленні Нобелівського комітету зазначено, що дослідники у галузі квантової фізики француз Серж Арош і американець Девід Вайленд, працюючи у своїх країнах, незалежно один від одного «відкрили спосіб вимірювання стану квантів без їх руйнування». Завдяки їхньому винаходу у недалекому майбутньому можна буде створити найточніший годинник у світі і комп’ютер такої потужності, яку навіть важко уявити.

Підрозділи кафедри електронних приладів (ЕП) (секції, лабораторії)

11

НДЛ-3

Науково-дослідна лабораторія кафедри

Research Laboratory of the Department

Керівник: Готра Зенон Юрійович д.т.н., професор
3-й навч. корп., к. 106-118
Номер телефону:+38(032)258-21-62
e-mail: zhotraatpolynet [dot] lviv [dot] ua
Тематика: Розроблення елементів та пристроїв органічної електроніки та первинних перетворювачів, схем оброблення сигналу та програмного забезпечення мікроелектронних сенсорних пристроїв

 • СОЕ

  Секція органічної електроніки

  Section of Organic Electronics

Партнери кафедри електронних приладів (ЕП)

60
 • Каунаський технологічний університет (м.Каунас, Литовська Республіка)

  Kaunas University of Technology (Kaunas, Lithuania)
  Веб-сайт: http://en.ktu.lt/
  Співпраця в області розробки пристроїв органічної електроніки, зокрема світловипромінюючих діодів, в рамках спільного Українсько-Литовського наукового проекту на 2012-2013 рр.


 • Белградський університет (м.Белград, Сербія)

  University of Belgrade (Beograd, Serbia)
  Веб-сайт: http://www.bg.ac.rs/

Д.т.н., проф. Готра Зенон Юрійович

Посада: 
Завідувач кафедри ЕП
Фотографія: 
Д.т.н., проф. Готра Зенон Юрійович
Syndicate content