Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

МІОК

У МІОК Львівської політехніки побувала учасниця проекту українців Португалії «Живе телебачення»

15 червня 2016 року гостею Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» була Олеся Зарума, учасник проекту «Живе телебачення «Тризуб TБ» – аматорського незалежного громадського телебачення, створеного українцями, що живуть у Португалії.

Представники МІОК взяли участь у парламентських слуханнях з питань транскордонного співробітництва

8 червня 2016 року команда Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у складі директора Інституту Ірини Ключковської, наукового співробітника Оксани П’ятковської та молодшого наукового співробітника Юрія Марусика взяла участь у роботі Парламентських слухань на тему «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України».

Директор МІОК взяла участь у засіданні робочої групи щодо підтримки українського шкільництва за кордоном

Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», увійшла до складу робочої групи Міністерства освіти і науки України з розроблення Плану заходів МОН щодо підтримки та розвитку українського шкільництва за кордоном на 2016–2020 роки (наказ МОН від 25 травня 2016 року № 570).

Конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

З 1 червня 2016 року оголошено проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701.

ХІV Літня школа журналістики від редакції газети «День» для активної та небайдужої молоді

Всеукраїнська газета «День» оголошує набір до ХІV Літньої школи журналістики, яка триватиме з 4 до 31 липня 2016 року.

XІV Міжнародна конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2016»

Date: 
29 Вересень 2016, 09:00 - 1 Жовтень 2016, 18:00

Організатори запрошують взяти участь у роботі XІV Міжнародної наукової конференції «Проблеми української термінології СловоСвіт 2016», яка відбудеться у Національному університеті «Львівська політехніка» 29 вересня – 1 жовтня 2016 року.

«Проекти, спрямовані на перемогу України в кожному з нас»: в Університеті відбувся День «Дня»

Емоційною кульмінацією п’ятничного «Дня» у Львові стало відкриття фотовиставки «День» – 2015» у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка», оглянути яку, до речі, викладачі і студенти приходили ще з четверга.

Конкурсний відбір проектів молодих учених з установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

Відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» і наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 545 з 1 червня 2016 року оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Гостем МІОК Львівської політехніки була директор школи імені Лесі Українки в Оттаві (Канада)

30 травня 2016 року гостем Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» була Оксана Багрій, директор Школи імені Лесі Українки в Оттаві (Канада).

Конкурс науково-технічних проектів Національного університету «Львівська політехніка» 2016 року

З червня 2016 року оголошено Конкурс науково-технічних проектів Національного університету «Львівська політехніка» 2016 року.

Syndicate content