Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

міжнародна співпраця

Студенти автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки зможуть проходити практику в Німеччині

На основі рамкової угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Тюрінгійською Агенцією Європейських Програм 15 червня 2016 року підписано угоду про співпрацю в галузі освіти та забезпечення кваліфікованими кадрами між Агенцією та Львівським автомобільно-дорожнім коледжем Університету.

У ЛОДА обговорили з представниками Тюрінгії можливість створення при Політехніці Українсько-Німецького інституту

Про налагодження співпраці між Львівською областю та Вільною землею Тюрінгія у рамках європейських програм допомоги йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із членами правління Тюрінгійської Агенції Європейських Програм Ліліаною Грицишин та Детлефом Ройтером у середу, 15 червня.

Майстер-класи французького професора: Жан Бернар Воґт прочитав лекції студентам Львівської політехніки

За планом виконання міжнародного проекту TEMPUS-MMATENG професори з університетів Бельгії, Франції та Польщі повинні проводити в українських вишах майстер-класи. Першою «ластівкою» у Львівській політехніці став професор Жан Бернар Воґт з технічного університету французького міста Лілль.

Учні Львівської академічної гімназії при Університеті побували в гостях у своїх вроцлавських друзів

У рамках реалізації проекту міжнародної співпраці та обміну досвідом між Львівською академічною гімназією Національного університету «Львівська політехніка» і гімназією № 13 м. Вроцлава, яка носить ім’я Львівських професорів, з 6 до 10 червня 2016 року львівські гімназисти побували в гостях із творчим робочим візитом у своїх вроцлавських друзів.

У Львівській політехніці побувала делегація китайської телекомунікаційної компанії Huawei

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» побували представники відомої китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies Co. Ltd. Ініціювала їхній приїзд до Львова науково-дослідна частина Університету.

До співпраці з Кореєю: корейська делегація провела робочу зустріч із керівництвом Львівської політехніки

Корейська делегація – Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу та Консул Посольства цієї держави Шин К’ю Хо – провела робочу зустріч із керівництвом Львівської політехніки.

Французи знайомляться з Політехнікою: в Університеті побував представник Посольства Франції в Україні

Представник Посольства Франції в Україні, аташе з питань університетського і наукового співробітництва, директор Французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголле побував у Львівській політехніці.

Нові можливості з Fujikura: Львівська політехніка підписала угоду про співпрацю з японським концерном

1 червня 2016 року Львівська політехніка підписала угоду про співпрацю з японським концерном Fujikura Automotive Ukraine, яка стала результатом тривалих переговорів та домовленостей. Тож уже невдовзі навчальні програми для студенів інженерних напрямів можуть поповнитися курсами, спрямованими на поглиблення знань задля дальшої роботи на цьому підприємстві.

Програми для навчання і стажування в Америці: в Університеті відбувся «Ярмарок освіти у США»

У рамках «Днів Америки у Львові» минулого тижня в Політехніці відбувся «Ярмарок освіти у США». Студенти, викладачі, науковці могли дізнатись про актуальні програми академічних обмінів Державного департаменту США та про вступ до американських університетів.

В Університеті завдяки проекту ТЕМРUS відкрили новий сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили нову лабораторію MESO – сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства. Її створили на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів у рамках європейського проекту ТЕМРUS «Модернізація навчальних планів дворівневої підготовки бакалавр/магістр з Інженерного матеріалознавства». Кошторисна вартість лабораторії сягнула понад 65 тисяч євро.

Syndicate content