Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

урочисті події

Вручення диплома Doctor Honoris Causa Львівської політехніки Евгенові Чолію

Date: 
4 Квітень 2016, 15:00

4 квітня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться церемонія вручення диплома Doctor Honoris Causa Львівської політехніки Евгенові Чолію (Канада), Президентові Світового Конгресу Українців (СКУ).

Інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки відзначив урочистостями своє 50-річчя

Днями навчально-науковий інститут економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відсвяткував своє 50-річчя.

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки урочисто відсвяткувала 70-річчя від дня заснування

Нещодавно в актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулися урочистості з нагоди 70-річчя від дня заснування кафедри іноземних мов.

Урочисті збори з нагоди 50-річчя Інституту економіки і менеджменту

Date: 
28 Грудень 2015, 16:45

Навчально-науковому інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» виповнюється 50 років. З цієї нагоди 28 грудня 2015 року відбудуться урочисті збори.

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки урочисто відзначив 70-річчя від дня заснування

Урочистість із цієї нагоди відбулася 14 жовтня, на Покрову, у День захисника України. Для колективу Львівського автомобільно-дорожнього коледжу, що входить до складу Національного університету «Львівська політехніка» як відокремлений підрозділ, це було ще й своє фірмове свято: у цей день навчальний заклад відзначав ювілей – 70-річчя від дня заснування.

Проректор Львівської політехніки Анатолій Мороз – перший володар медалі імені Юрія Рудавського

Днями відбулося урочисте відзначення 60-річного ювілею проректора з економічних питань Національного університету «Львівська політехніка» Анатолія Мороза. Ректор Університету професор Юрій Бобало зачитав наказ і вручив Анатолію Степановичу пам’ятну медаль імені колишнього ректора Львівської політехніки незабутнього Юрія Рудавського. Факт символічний, оскільки медаль має порядковий номер один.

Відомий польський економіст-реформатор Лєшек Бальцерович – Doctor Honoris Causa Львівської політехніки

До Львова професор Лєшек Бальцерович прибув на запрошення Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». Економіст-реформатор до цього дня був почесним доктором 29 провідних університетів світу. 30-тим Doctor Honoris Causa він став у Львівській політехніці, де з цієї нагоди відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету.

Урочистості з нагоди 40-річчя кафедри АСУ Львівської політехніки

Date: 
19 Грудень 2014, 14:00

Кафедра автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь в урочистостях з нагоди 40-річчя кафедри.

Урочиста академія з нагоди 170-річчя від дня заснування Університету

Date: 
20 Листопад 2014, 15:00

20 листопада 2014 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Урочиста академія з нагоди 170-річчя від дня заснування Університету.

Представники транспортної галузі відсвяткували у Львівській політехніці свій професійний День

23 жовтня у Львівській політехніці відбулося традиційне щорічне святкування Дня працівника транспортної галузі, яке кафедра транспортних технологій Інституту інженерної механіки та транспорту провела разом зі своїми партнерами – установами і компаніями автомобільної сфери.

Syndicate content