Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Науково-дослідна частина

У Львівській політехніці побувала делегація китайської телекомунікаційної компанії Huawei

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» побували представники відомої китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies Co. Ltd. Ініціювала їхній приїзд до Львова науково-дослідна частина Університету.

Працівникам Львівської політехніки надано доступ до наукометричної платформи Web of Science

Національний університет «Львівська політехніка» отримав доступ до наукометричної платформи Web of Science корпорації Thomson Reuters.

Науковці Університету мають змогу користуватися базою даних Web of Science корпорації Thomson Reuters

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся семінар за участю представників компанії Thomson Reuters та консорціуму e-VERUM. У рамках проекту «ТОРНАДО» науковці Університету з 1 січня до 29 лютого 2016 року отримали тестовий доступ до наукометричної бази даних Web of Science корпорації Thomson Reuters.

Заступник начальника науково-дослідної частини Університету Лілія Жук: «Горизонт» і горизонти для політехніків

– Серед найважливіших подій у напрямі наукової діяльності варто назвати перш за все ті, які створюють сприятливі передумови для розвитку наукових досліджень та системи підготовки кадрів. Це запровадження з 2014 року Рамкової програми з наукових досліджень та інновацій ЄС «Горизонт 2020» та прийняття Закону «Про вищу освіту».

Вийшов черговий збірник «Німецькі стипендії, гранти» (ч. 10)

Галузева лабораторія міжнародного науково-технічного співробітництва науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка» видала черговий збірник «Німецькі стипендії, гранти» (ч. 10). У збірнику подано інформацію щодо можливостей, які надаються аспірантам, кандидатам наук, дослідникам для навчання, стажування або проведення наукових досліджень в університетах і науково-дослідних установах Німеччини.

Історія Науково-дослідної частини (НДЧ)

20

Науково-дослідна частина (НДЧ) Національного університету «Львівська політехніка» створена у квітні 1978 р. постановою Кабінету Міністрів СРСР і є правонаступницею науково-дослідного сектору, який було утворено в 1946 р. Протягом трьох десятиріч змінювалися керівники НДЧ, зазнала змін і сама структура науково-дослідної частини, в якій, на вимогу часу, для ефективного вирішення поставлених завдань з’являлися нові підрозділи, але незмінними залишалися високий професіоналізм працівників та якість виконаних науково-дослідних робіт.

Продовжується подання матеріалів на II всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Фізика і хімія твердого тіла: стан, досягнення і перспективи".

Відбудеться 19-20 жовтня 2012 року в Луцькому національному технічному університеті.

До участі у конференції запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти та студенти.

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція „Актуальні проблеми інтелектуальної власності”

3-7 вересня 2012 року в місті Ялті відбудеться ХІХ Міжнародна науково-практична конференція „Актуальні проблеми інтелектуальної власності”

Всеукраїнський конкурс "Винахід року – 2012".

З 1 серпня 2012 року Державна служба інтелектуальної власності України оголошує Всеукраїнський конкурс "Винахід року – 2012".

До участі в конкурсі приймаються винаходи та корисні моделі, патенти на які видано не раніше, ніж 1 серпня 2009 року.

Syndicate content