Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом

Важливо – уміти себе представити: в Університеті започатковують проект із адаптації молоді до ринку праці

Відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом і кафедра менеджменту персоналу та адміністрування започатковують проект «Навчаючись, навчаємо: адаптація молоді до ринку праці».

Роботодавці прийшли до студентів: в Університеті відбувся черговий Інженерний ярмарок кар’єри

Упродовж двох днів, 6–7 квітня, у Львівській політехніці чи не основними темами серед студентів були – цікаві можливості, співбесіди, резюме, шанси отримати перший досвід роботи чи працевлаштуватися в омріяній фірмі. Саме так, з емоціями, сподіваннями, очікуваннями і безліччю цікавих зустрічей відбувався Інженерний ярмарок кар’єри (ІЯК), який організовував львівський осередок міжнародної студентської організації BEST.

В Університеті відбудеться презентація компанії ABTO Software для студентів ІНЕМ, ІМФН, ІКНІ та ІКТА

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів Інституту економіки і менеджменту, Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології на презентацію компанії ABTO Software.

Презентація Програми стажування компанії СіАрЕйч Україна у Львівській політехніці

Date: 
11 Квітень 2016, 11:00

Компанія СіАрЕйч Україна оголошує про початок Програми стажування для випускників та студентів вищих навчальних закладів із подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи в Україні.

Запрошує міжнародна компанія: у Львівській політехніці відбулася презентація Jabil Circuit Ukraine LLC

Відділ працевлаштування Львівської політехніки організував у ХІ навчальному корпусі презентацію американської компанії Jabil Circuit Ukraine LLC, на яку запросили студентів ІІІ–VІ курсів ІТРЕ, ІІМТ, ІКТА та ІЕСК.

Відділ працевлаштування Університету запрошує на презентацію компанії Jabil Circuit Ukraine LLC

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що 21 березня 2016 року в аудиторії 218 ХІ навчального корпусу відбудеться презентація компанії Jabil Circuit Ukraine LLC. Початок о 10:20.

Робота шукає студентів: політехнікам презентували «Business Academy 3.0» від Філіп Морріс Україна

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки 10 березня організував для студентів третіх – шостих курсів презентацію проекту «Business Academy 3.0».

Презентація «Business Academy 3.0» від Філіп Морріс Україна

Date: 
10 Березень 2016, 14:15

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів ІІІ–VI курсів на презентацію проекту «Business Academy 3.0» від Філіп Морріс Україна.

В Ericpol готові брати без досвіду роботи: представники ІТ-компанії зустрілися зі студентами Політехніки

У Львівській політехніці відбулася презентація ІТ-компанії Ericpol. Захід організував відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Політехніки.

Презентація компанії ZoomSupport Ukraine: для старшокурсників ІКНІ організували корисну зустріч

Начальник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки Олег Логуш організував для студентів старших курсів кафедри прикладної лінгвістики ІКНІ зустріч з представниками компанії ZoomSupport Ukraine – української компанії, що займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple в усьому світі.

Syndicate content