Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Рада молодих вчених

Представник Університету увійшов до складу лідерів робочих груп Європейської ради аспірантів і молодих учених

20–24 квітня 2016 року в Люксембурзі відбулися щорічні заходи Європейської ради аспірантів і молодих учених Євродок (Eurodoc) – Конференція та Пленарні Збори, у яких взяла участь делегація Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Інтернет-конференція «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю»

Date: 
12 Травень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і Рада молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» організовують ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю».

У суботу в Політехніку – на Наукові фестини: в Університеті популяризуватимуть освіту і науку серед дітей та молоді

Однією з певних ознак приходу весни є Наукові фестини у Львівській політехніці. 16 квітня, в суботу, з 10-ї ранку на території біля головного корпусу університету вирощуватимуть кристали і шукатимуть правду на детекторі брехні, екстремали показуватимуть велосипедні трюки, а діти вчитимуться малювати, по трасі «Роборейс» їздитимуть роботи, а в бібліотеку помандрує спеціальний трамвай!.. І це ще не все, розповідає Соломія Матвій, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю відділу маркетингу та інноватики Політехніки.

Відзнаки, здобутки і перспективи: відбулося чергове засідання Вченої ради Львівської політехніки

На березневому засіданні Вчена рада розглянула кілька важливих питань: про стан і перспективи розвитку ІХХТ, діяльність університетської молодіжної політики, ознайомилася з тимчасовим положенням про рейтингування випускових кафедр, положенням про матеріальне заохочення наукових, науково-педагогічних та інженерних працівників, прийняла важливі рішення, відзначила найкращих.

В Університеті відбудеться міжнародна інтернет-конференція з проблем управління економічними процесами

Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 14–15 квітня 2016 року.

Рада молодих вчених ІНЕМ – співорганізатор інтернет-конференції з проблем обліку та оподаткування

Рада молодих вчених Національного університету державної податкової служби України, Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують на Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Облік і оподаткування: реалії та перспективи», яка відбудеться 29–31 березня 2016 року в м. Ірпені.

ІІ Міжнародна інтернет-конференція «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні»

Date: 
14 Квітень 2016, 09:00 - 15 Квітень 2016, 18:00

Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 14–15 квітня 2016 року.

Конкурс «Найкращий молодий науковець року» навчально-наукового інституту Львівської політехніки

Оголошено конкурс «Найкращий молодий науковець року» навчально-наукового інституту Національного університету «Львівська політехніка».

Незабутні враження: студенти, молоді науковці та викладачі ІЕСК відвідали підприємство «Карпатнафтохім»

З ініціативи Ради молодих вчених ІЕСК та за сприяння дирекції інституту 27 травня відбулася поїздка студентів, молодих науковців та викладачів ІЕСК у м. Калуш на підприємство ТОВ «Карпатнафтохім».

Syndicate content