Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Науково-технічна бібліотека

Двісті років технічної освіти у Львові, або від Реальної школи – до Національного університету

Скільки років нашій альма-матер? Кожен політехнік з гордістю відповість: 172! А може – більше? Невтомні пошановувачі минулого вважають, що своє літочислення Львівська політехніка має починати від зародження технічної освіти у Львові, тобто з 1816 року, коли була створена Цісарсько-королівська реальна школа. Ми звернулися до дослідника історії нашого університету Олександра Шишки з проханням висловити свою думку з цього питання, і пропонуємо шановній академічній громаді Політехніки ознайомитися з нею.

Працівники Науково-технічної бібліотеки Університету візьмуть участь у Семінарі Трьох Політехнік

24–25 червня 2016 року в Рогові біля Лодзі (Польща) відбудеться Семінар Трьох Політехнік (Львівської, Краківської та Лодзинської) «Різні аспекти оцифрування: організаційні, фінансові, правові та технічні в бібліотеках Польщі та України».

Науково-технічна бібліотека запрошує на чергову серію онлайн-семінарів щодо роботи з платформою Web of Science

З 21 червня по 1 липня 2016 року користувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів щодо роботи з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності від Thomson Reuters.

Архітектор Тадеуш Обмінський і Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка»

Ім’я Тадеуша Обмінського, відомого польського й українського архітектора і будівельника, котрий народився у Львові в 1874 році, тісно пов’язане з Національним університетом «Львівська політехніка» та його книгозбірнею.

У Науково-технічній бібліотеці Університету обговорили питання культури обслуговування користувачів

Першого червня 2016 року в приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбувся міжбібліотечний семінар «Етико-моральний аспект культури бібліотечного обслуговування», який підготувала завідувач відділу художньої літератури та культурно-просвітницької роботи Л.В. Найда.

Семінар «Етико-моральний аспект культури бібліотечного обслуговування»

Date: 
1 Червень 2016, 10:00

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на загальнобібліотечний семінар «Етико-моральний аспект культури бібліотечного обслуговування».

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки формує команду для здійснення трансформації

Шановні студенти, викладачі, політехніки! З часу заснування нашого Університету незмінним його серцем була бібліотека, що слугувала осередком комунікації та інструментом доступу до знань, що передавались від одного до іншого покоління.

Магія мислення Ніни Бічуї: У Львівській політехніці відбулася зустріч із відомою українською письменницею

Видавництво Львівської політехніки та видавництво «Срібне слово», залучившись підтримкою товариства «Просвіта» університету, відновлює традицію зустрічей студентів із книжкою та тими, хто її творить. Першою гостею читальної зали Науково-технічної бібліотеки Політехніки 5 квітня стала письменниця Ніна Бічуя.

Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на серію онлайн-семінарів від компанії Thomson Reuters

З 18 до 22 квітня 2016 року користувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у серії онлайн-семінарів щодо роботи з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності від Thomson Reuters.

У суботу в Політехніку – на Наукові фестини: в Університеті популяризуватимуть освіту і науку серед дітей та молоді

Однією з певних ознак приходу весни є Наукові фестини у Львівській політехніці. 16 квітня, в суботу, з 10-ї ранку на території біля головного корпусу університету вирощуватимуть кристали і шукатимуть правду на детекторі брехні, екстремали показуватимуть велосипедні трюки, а діти вчитимуться малювати, по трасі «Роборейс» їздитимуть роботи, а в бібліотеку помандрує спеціальний трамвай!.. І це ще не все, розповідає Соломія Матвій, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю відділу маркетингу та інноватики Політехніки.

Syndicate content