Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Народний дім «Просвіта»

Живий, закоханий Франко: студенти театру-студії «Хочу» здійснили постановку вистави про Каменяра

Зрозуміти через пісню і поетичне слово внутрішній суперечливий світ Каменяра спробували студенти театру-студії «Хочу» Львівської політехніки. До 160-річчя від дня народження генія вони здійснили постановку «Тричі мені являлася любов. Роздуми про кохання зі смаком кави».

У рамках фестивалю «Академія» відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Університету

15 квітня 2016 року розпочався ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія», мета якого – активізувати творчу молодь нашого міста.

У Львівській філармонії в межах фестивалю «Академія» відбудеться концерт творчих колективів Політехніки

Упродовж дев’яти днів, з 15 до 24 квітня, у Львові триватиме фестиваль музичного мистецтва «Академія» під гаслом «Молоді – молодим». Він проходить уже вдруге й у ньому візьмуть участь найкращі молодіжні музичні колективи міста.

Різні інтерпретації Кобзаря: впродовж двох тижнів у Політехніці відбувалися заходи до Шевченківських днів

У Політехніці впродовж двох тижнів можна було насолоджуватися різними інтерпретаціями Кобзаревого слова. До ряду традиційних заходів – студентського конкурсу на краще читання його творів та урочистого літературно-мистецького вечора – додалися й різноманітні акції і флеш-моби, які організовували студенти разом із викладачами.

У Львівській політехніці відбувся літературно-мистецький вечір «Шевченко – речник волі України»

10 березня в актовій залі першого навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся літературно-мистецький вечір під назвою «Шевченко – речник волі України», присвячений 202-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Бандуристки ансамблю «Заспів» Львівської політехніки виступили у митрополичих палатах собору Святого Юра

«Шептицький єднає!». Таким був головний лейтмотив зібрання тих, хто активно долучився до вшанування величної постаті Митрополита Андрея Шептицького, 150-річчя якого широка громадськість відзначала торік. Організувала і проводила його Громадська рада «Святий Юр». Були серед запрошених і представники Національного університету «Львівська політехніка» на чолі з ректором професором Юрієм Бобалом.

Діалоги з Наталією Дзюбенко-Мейс «Сьогодні наші мертві обирають кожного з нас»

Date: 
24 Лютий 2016, 14:00

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Народний Дім «Просвіта» Львівської політехніки, Львівський обласний Будинок учителя , Товариство «Просвіта» Львівської політехніки з нагоди дня народження Джеймса Мейса запрошують на діалоги з Наталією Дзюбенко-Мейс «Сьогодні наші мертві обирають кожного з нас».

Конкурс художнього читання Шевченківських поезій «У вінок Кобзареві»

Date: 
2 Березень 2016, 16:00

Колегія та профком студентів і аспірантів, Товариство «Просвіта», Народний дім «Просвіта», Товариство «Молода просвіта» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують усіх охочих взяти участь у конкурсі художнього читання Шевченківських поезій «У вінок Кобзареві».

Відпочинок із музикою і співом: творчі колективи Університету взяли участь у різдвяних фестивалях

Незважаючи на різдвяні канікули, студентам і викладачам Політехніки удома не сиділось – камерний оркестр «Поліфонія» встиг на початку січня з’їздити до Харкова, де на IV Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального мистецтва дітей та молоді «Чарівний камертон» здобув І місце, а народний камерний вокальний ансамбль «Аколада» й народний чоловічий хор «Орфей» традиційно взяли участь у «Великій коляді».

У праці народжується суголосся звуків: духовий оркестр Політехніки відродився після 20-літньої перерви

Двічі на тиждень у Народному домі «Просвіта» увечері збираються ті, які вміло підкоряють духові інструменти. Останнім часом репетиції затягуються на кілька годин, адже оркестранти готуються до великого концерту на чергове підтвердження звання народного. На ньому вони прилюдно демонструватимуть свою майстерність.

Syndicate content