Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Музей історії університету

Не всі можуть похвалитися таким музеєм: музейні експонати розповідають про історію Львівської політехніки

Музей історії Львівської політехніки входить до Асоціації музеїв технічного профілю і, як один з найкращих технічних музеїв, представлений на Музейному порталі.

Львівські політехніки взяли участь у Всеукраїнській конференції з актуальних питань історії науки і техніки

З 8 до 10 жовтня 2015 року у Львові тривала робота ХІV Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні питання історії науки і техніки».

На відкритті виставки про Голодомор завідувач Музею історії Львівської політехніки Анна Кос прочитає лекцію

Чому Голодомор 1932–1933 років в Україні є геноцидом українського народу? Хто і для чого організував убивство, каліцтво та терор голодом? Як відбувалися репресії проти селянства? Як Україна пам’ятає цю трагедію і як визнає її світ? Про це та інше – на відкритті виставки «Голодомор 1932–1933 років в Україні – геноцид українського народу», яке розпочнеться у неділю, 24 листопада, о 13:00. Експонуватиметься виставка в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Випускники Львівської Політехніки

11

Кучмій Степан Ярославович, ХТФ, Член-кор. НАН України, зав.відділом Інституту фізичної хімії НАН України

Ректори Львівської політехніки

11

Флоріан ШИНДЛЕР

Директор у 1844–1848 роках.
Австрієць з Галичини. Випускник Віденської політехніки. Із 1844 по 1848 рік очолював створену Технічну академію. Професор, доктор філософії.


Александер РАЙЗІНҐЕР
Математик
Директор у 1851–1871 роках.

Національний університет «Львівська політехніка» – історія і сучасність

11

З перших років свого існування Львівська політехніка зарекомендувала себе як потужний осередок науки і освіти в Європі, генератор технічних ідей та винаходів. У всі часи з її стін виходили елітні висококваліфіковані інженери. Цей престиж здобувався працею багатьох поколінь викладачів, професорів, науковців.

Syndicate content