Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

НОТ «Політехнік-3»

Навчально-оздоровчий табір Університету «Політехнік-3» готує літній відпочинок для студентів і працівників

Як завжди, Львівська політехніка дбає про відпочинок студентів, працівників та їхніх дітей. Про те, як покращилися умови для відпочинку, цінову політику та особливості дитячого відпочинку розповіли директор навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» (с. Коблеве) Марія Костюк та її заступник Володимир Домінюк.

Якщо відпочивати, то в «Політехніку-3»: навчально-оздоровчий табір запрошує на літній відпочинок

Невдовзі канікули! І, якщо студенти ще в поті чола впродовж червня складатимуть іспити, то школярі вже зможуть відпочивати. Щоб урізноманітнити довгі літні канікули, у навчально-оздоровчому таборі (с. Коблеве) організовують два чотирнадцятиденні дитячі заїзди.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» запрошує працівників та студентів Львівської політехніки на літній відпочинок

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» запрошує працівників та студентів на літній відпочинок у 2015 році.

Як відпочивали львівські політехніки у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3»

Добре і змістовно відпочили впродовж двох тижнів серпня цього року понад 400 студентів і аспірантів, а також 200 співробітників Національного університету «Львівська політехніка», які оздоровлювалися на березі Чорного моря у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3». Путівки їм надали колегія та профком студентів й аспірантів Університету.

До роботи навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» зауважень немає

Відповідно до графіку перевірок стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 7–8 липня здійснено перевірку умов відпочинку та оздоровлення дітей Львівщини у навчально-оздоровчому таборі Національного університету «Львівська політехніка» «Політехнік-3» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області).

Фотоекскурсія

13

Фотогалерея Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» ознайомить Вас з умовами проживання, дозвіллям та природою табору.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3»

12

Опис

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» розташований на самому березі Чорного моря у курортному селищі Коблеве Березанського району Миколаївської області. Різкий контраст між материком і морем створює особливий мікроклімат. На тлі степового ландшафту табір, що потопає серед зелені і квітів, створює враження оази.

Syndicate content