Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Видавництво Львівської політехніки

Презентація книжок письменниці Ніни Бічуї у Львівській політехніці

Date: 
5 Квітень 2016, 16:00

Товариство «Просвіта» Львівської політехніки, Науково-технічна бібліотека Університету, Видавництво Львівської політехніки та Видавництво «Срібне слово» запрошують на презентацію книжок письменниці Ніни Бічуї.

Дві книжки Видавництва Львівської політехніки потрапили до коротких списків рейтингу «Книжка року 2015»

XVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року 2015» оголосив короткі списки у номінаціях «Обрії» та «Візитівка».

Старий рік минає, Новий наступає: 2015-й приніс Видавництву Львівської політехніки чимало досягнень

То був непростий рік – для нашого Видавництва, авторів, читачів. Непростий рік для нашого міста – втім, Львів отримав нещодавно статус Міста літератури ЮНЕСКО. І це зобов’язує львівських видавців ще більше.

В Університеті відбудеться презентація книги-літопису «Дунаїв не забув, що містом колись був...»

17 грудня 2015 року в аудиторії 124 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація книги «Дунаїв не забув, що містом колись був...». Початок о 16:00.

Названо переможців Конкурсу монографій, підручників та навчальних посібників Львівської політехніки 2015 року

Щороку Національний університет «Львівська політехніка» оголошує конкурс монографій, навчальних посібників та підручників. У трьох номінаціях та у два етапи (інститутський та університетський) змагаються між собою видання авторів-науковців Львівської політехніки. Книги оцінюють з погляду новизни, актуальності теми, якості виконання, річної апробації у навчальному процесі.

Видавництво Львівської політехніки на ХХІІ Форумі видавців: маленький фоторепортаж з великого свята

Форум видавців відбувся. Двадцять другий рік поспіль. Незважаючи ні на що – на війну, невеселі новини, кризу. Люди йшли і йшли – придбати книжку, послухати улюбленого автора.

Книги Видавництва Львівської політехніки здобули три відзнаки ХХІІ Форуму видавців у Львові

10 вересня 2015 року у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбулася урочиста церемонія нагородження Премією «Найкраща книга ХХІІ Форуму видавців».

У Львівській політехніці працювало журі конкурсу «Найкраща книга ХХІІ Форуму видавців»

8 вересня в актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» була надзвичайно велика концентрація знань, інтелекту і людської мудрості. Тут розпочало свою роботу журі ХХІІ Форуму видавців.

Видавництво Львівської політехніки подало свої новинки на конкурс «Найкраща книга Форуму видавців 2015»

9–13 вересня 2015 року у Львові відбудеться найбільше свято книги і читання – Форум видавців, який щороку об’єднує представників книговидання, літераторів і читачів.

Syndicate content