Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Редакція газети «Аудиторія»

Історична довідка

11

Газета, яку видає Національний університет „Львівська політехніка“, у жовтні 2006 року відзначила своє шістдесятиріччя. З цієї нагоди вже від початку навчального року відбувалися зустрічі із студентськими колективами, студентськими кореспондентами та працівниками минулих років і тими, що співпрацюють з редакцією сьогодні, колеґами з інших молодіжних видань, представниками влади і громадськості.

У Львівській політехніці зібрали книги для українських дітей Польщі

Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» завершилась акція «Подаруй дитині книгу». Доброчинний збір літератури для дітей українських родин у сусідній Польщі ініціювала доцент кафедри інженерної геодезії, голова Львівського астрономічного товариства Любов Янків-Вітковська. Підтримав це починання і ректор університету професор Юрій Бобало, котрий наголосив на важливості й надалі продовжити збирати книги для співвітчизників у Польщі.

Вітання ректора Львівської політехніки журналістам тижневика «Аудиторія» з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти тижневика «Аудиторія»!

У день Вашого професійного свята – Дня журналіста, котре традиційно відзначається 6 червня, щиро вітаю Вас і зичу найголовніше – нести людям Правду! Писати безперервний і щирий Літопис сучасної історії: Літопис правди про наш час, про своїх сучасників, про злободенні проблеми сьогодення.

Освітній студентський тижневик «Аудиторія»

E-mail: 
audytoriyaatgmail [dot] com
E-mail: 
infoatpolynet [dot] lviv [dot] ua
Керівництво: 

В. о. головного редактора: Величко Ярослава Осипівна

Syndicate content