Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

ПКО «Політехніка»

Проектно-конструкторське об’єднання «Політехніка»: проекти двадцять першого століття

Старше покоління політехніків добре пам’ятає, як свого часу гриміла слава СПКБ, створеного 1959 року. Саме тут свого часу пройшла добру професійну школу велика когорта студентів-архітекторів під орудою Віри Лясковської. У силу різних обставин його слава наприкінці вісімдесятих років минулого сторіччя дещо пригасла. У 1992 році на базі СПКБ було вирішено створити проектно-конструкторське об’єднання «Політехніка», яке вже багато років очолює випускник архітектури Ярослав Тиханський.

На честь Святої Покрови і 70-річчя створення УПА відкрито й освячено капличку

У суботу, 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці і 70-річчя створення Української Повстанської Армії у Національному університеті «Львівська політехніка» відкрито й освячено ще одну капличку. Богородиця в оточенні янголят тепер зустрічатиме дітей та дорослих – відпочивальників, туристів, гостей і персонал навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2», що в Славську.

Конструкторський відділ радіоелектронної апаратури

11

Конструкторський відділ радіоелектронної апаратури займається розробкою складних радіоелектронних модулів, а також впровадженням та обслуговуванням пристроїв та електронних реєстраторів.

Керівник відділуМакогін Володимир Софронович
Тел.: 274-41-68
E-mail: tinfoatteriya [dot] com [dot] ua

Конструкторський відділ прикладних програм

11

Гривна Юрій ТеодоровичКонструкторський відділ прикладних програм займається розробкою та впровадження проектів, пов’язаних з інформаційними системами для застосування у сфері виробництва та обліку, органів державного та муніципального управління, медицини та інших.

Керівник відділуГривна Юрій Теодорович
Тел.: 274-41-68
Email: ygatteriya [dot] com [dot] ua

Комплексний архітектурно-проектний відділ

11

Комплексний архітектурно-проектний відділ виконує комплексні проекти навчальних закладів, спортивних комплексів, житлових та громадських будинків, промислових об’єктів, баз відпочинку та оздоровчих комплексів на території України.

Керівництво відділу:

Директор ПКО “Політехніка” - Тиханський Я.С.
Головний архітектор проекту - Куліков В.М.
Головний спеціаліст з архітектури - Шеремета А.Б.
Провідні архітектори: Руденська Л.С., Бабійчук В.Л., Козлова А.М, Кічула З.Г.

Інформація про ПКО

11

Проектно-конструкторське об’єднання (ПКО) “Політехніка” Національного університету “Львівська політехніка” створене в 1992 році на базі Студентського проектно-конструкторського бюро (СПКБ) Львівського політехнічного інституту, яке діяло з 1959 року.

ПКО “Політехніка” структурний підрозділ Університету з державною ліцензією проектної організації, який здійснює проектно-конструкторську та дослідно-конструкторську діяльність в багатьох напрямках.

Syndicate content