Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

культурні заходи ЛП

Виставка «Маріуполь: між війною та миром» про життя міста у реаліях війни

Date: 
22 Червень 2016, 12:00 - 24 Червень 2016, 18:00

У середу, 22 червня 2016 року, Громадська організація «Нам тут жити» спільно з волонтерами м. Маріуполя Анною Чирипухою та Олександром Магдаліцом відкриють у Національному університеті «Львівська політехніка» виставку «Маріуполь: між війною та миром». Початок о 12 годині.

«Весну...» підкорили студенти ІАРХ: завершився цьогорічний фестиваль студентської творчості

Цьогорічний фінал фестивалю «Весна Політехніки» мав чи не найоригінальніший старт – від технічної працівниці нашого університету пані Мирослави. Доки всі нетерпляче очікували початку концертної програми, на сцену вийшла прибиральниця і, наспівуючи якусь пісню, почала підмітати. Її звернення до зали – «Чого дивитеся? Починаємо!», – стало сигналом для старту. Думаю, це ввійде в історію фестивалю.

«Проекти, спрямовані на перемогу України в кожному з нас»: в Університеті відбувся День «Дня»

Емоційною кульмінацією п’ятничного «Дня» у Львові стало відкриття фотовиставки «День» – 2015» у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка», оглянути яку, до речі, викладачі і студенти приходили ще з четверга.

«Весна» на фінішній прямій: на фестивалі студентської творчості завершилися виступи інститутів

Завершилися виступи інститутів на фестивалі «Весна Політехніки». Попереду ще найважливіше – фінал і оголошення переможців. Довершила «Весну» трійка інститутів: ІКТА, ІАРХ, ІНПП.

26 травня – закриття традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки – 2016»

26 травня 2016 року в актовій залі І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться закриття фестивалю студентської творчості «Весна політехніки – 2016». Початок о 19:00.

В Університеті відбулося відкриття виставки художніх робіт української художниці з Праги Зіни Гаврилюк

20 травня 2016 року академічна спільнота політехніків, гості нашого міста зібралися в одному з найкрасивіших залів – у приміщенні старої бібліотеки Львівської політехніки, щоб вшанувати пам’ять Тараса Шевченка виставкою художніх робіт Зіни Гаврилюк.

Відкриття фотовиставки «День» – 2015» та зустріч із Ларисою Івшиною

Date: 
27 Травень 2016, 12:00

Львів – у передчутті. 26 травня 2016 року тут почнуться вже 17-ті (!) Дні «Дня», під час яких жителі та гості міста зможуть взяти участь у пізнавальних дискусіях, представленні новинок із Бібліотеки газети та побачити найкращі знімки міжнародного фотоконкурсу «День» – 2015» і, звичайно, поповнити домашню або бібліотеку рідної школи розумними виданнями та оформити передплату на свій «День».

«Весна», як травнева погода, – від драми до забави: на фестивалі студентської творчості тривають виступи команд

Минулого тижня на фестивалі «Весна політехніки» виступили команди ІНЕМ, ІІМТ та ІБІД. Читайте, чи здивували вони глядача і чим саме.

В Університеті відбулася презентація книги Миколи Томенка «Україна: історія Конституції»

З ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулась презентація видання «Україна: історія Конституції» відомого українського політика та громадського діяча, народного депутата України IV–VIII скликань, колишнього заступника голови Верховної Ради України професора Миколи Томенка. Книга присвячена висвітленню розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення.

Студенти-архітектори Львівської політехніки організували для шанувальників музики Акустичний вечір

Впродовж кількох годин послухати найпопулярнішу серед молоді музику всіх часів і народів можна було всередині минулого тижня на Акустичному вечорі ІАРХ, який організували студенти-архітектори. Ідея цього заходу зародилася чотири роки тому і вже третій рік поспіль успішно збирає наймузичніших політехніків.

Syndicate content