Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар'єрної орієнтації

Чотири дні інтелектуального дозвілля: Університет представив на Дитячому Форумі видовищні наукові експерименти

Нові книжки, ігри, іграшки, наукові досліди й відкриття, спортивні й квестові розваги – молода гілка від дерева Форуму видавців, після невеликої перерви, зумовленої фінансовими труднощами й суспільною непевністю в країні, цьогоріч 12–15 травня випустила свіжі листочки. Насичена заходами програма припала до смаку як маленьким допитливим читачам, так і їхнім наставникам. Львівська політехніка ж представила їм видовищні наукові експерименти, апробовані на інших форумах.

У суботу в Політехніку – на Наукові фестини: в Університеті популяризуватимуть освіту і науку серед дітей та молоді

Однією з певних ознак приходу весни є Наукові фестини у Львівській політехніці. 16 квітня, в суботу, з 10-ї ранку на території біля головного корпусу університету вирощуватимуть кристали і шукатимуть правду на детекторі брехні, екстремали показуватимуть велосипедні трюки, а діти вчитимуться малювати, по трасі «Роборейс» їздитимуть роботи, а в бібліотеку помандрує спеціальний трамвай!.. І це ще не все, розповідає Соломія Матвій, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю відділу маркетингу та інноватики Політехніки.

У переліку конкурсних предметів для прийому на навчання до Львівської політехніки відбулися зміни

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки повідомляє слухачів підготовчих курсів та їхніх батьків, що відповідно до Правил прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» у 2016 році відбулися зміни в переліку конкурсних предметів.

Центр професійно-кар’єрної орієнтації Університету організував для школярів квест «Таємниці кристалів»

Представники Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» 27 листопада 2015 року відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня «Політехнік-Еколенд».

Мала технічна академія наук Львівської політехніки розпочала роботу з організаційного засідання

У середині листопада 2015 року відбулося організаційне засідання Малої технічної академії наук Національного університету «Львівська політехніка».

З екскурсій коридорами Політехніки Університет розпочав цикл зустрічей «Відчуй себе студентом»

В рамках проекту Університет Інтелекту «Біля Ратуші» Національний університет «Львівська політехніка» розпочав цикл зустрічей «Відчуй себе студентом».

Львівська політехніка в суботу започаткувала для всіх охочих Університет інтелекту «Біля Ратуші»

Журналіст прес-служби Національного університету «Львівська політехніка» добирався на площу Ринок у Львові трамваєм. Вже поблизу зупинки хтось у вагоні, побачивши через вікно намети зеленого кольору, вигукнув: «Вже і тут ярмарки роблять!». Насправді цього суботнього дня тут нічого не продавали – тут Львівська політехніка безоплатно надавала знання всім охочим, насамперед дітям.

Проект для міста – крок у професію: львівські політехніки беруть участь у конкурсі Lviv Young Project

Якщо невдовзі будете чекати у Львові автобус на зупинці з рослинами на даху, якщо натрапите в парку на спеціальні станції для прибирання за собаками, якщо контролер у трамваї здивує вас ввічливістю і приємним зовнішнім виглядом, якщо вкінці серпня потрапите на Львівський танцювальний фестиваль – то маєте знати: все це – справа рук львівських студентів – учасників конкурсу молодіжних проектів Lviv Young Project.

Syndicate content