Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Перший проректор

Перший проректор Львівської політехніки Володимир Павлиш про імплементацію Закону України «Про вищу освіту»

Вчена рада Львівської політехніки у грудні 2014 року прийняла план заходів щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту», розрахований на два роки. Про його виконання розмовляємо з першим проректором професором Володимиром Павлишом.

– Володимире Андрійовичу, як в університеті здійснюється імплементація Закону України «Про вищу освіту»?

Чергове засідання Вченої ради Університету: якою бути організаційній структурі Львівської політехніки?

Про це йшлося на черговому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». З доповіддю, яка окреслила головні завдання щодо реформування організаційної структури Університету, виступив перший проректор Львівської політехніки професор Володимир Павлиш.

Нормативні документи

6

Збірник нормативних документів Національного університету «Львівська політехніка», що, зокрема, включає:

  • статут;
  • положення про колегіальні органи, зокрема Положення про Вчену Раду, Положення про наглядову Раду та інші структурні підрозділи;
  • документи, пов'язані із організацією освітнього процесу.

Перший проректор Університету Володимир Павлиш: Закон України «Про вищу освіту» вступив у дію

Про реалізацію Закону «Про вищу освіту» у Львівській політехніці, концепцію організації навчання, підготовку фахівців у новому навчальному році, нові галузі знань та спеціальностей, створення Національної системи класифікації освіти тощо розмовляємо з першим проректором професором Володимиром Павлишем.

Перший проректор Університету взяв участь у нараді щодо проведення у Львові форуму з питань інформаційної політики в умовах війни з Росією

22 лютого 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться форум громадськості «Україна в умовах неоголошеної війни», який може стати основою для реалізації в державі якісно нової проукраїнської інформаційної політики.

Освіта Європи та Ізраїлю як орієнтири: політехніки взяли участь у зустрічі учасників Темпус-проекту в Тель-Авіві

В Ізраїлі 2–5 листопада на базі Технічного університету Тель-Авіва відбулася чергова зустріч партнерів-учасників проекту Темпус «Модернізація дворівневої підготовки бакалавр, магістр з інженерного матеріалознавства». Враженнями від зустрічі поділились адміністратор проекту від Львівської політехніки перший проректор Володимир Павлиш і координатор проекту завідувач кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів ІІМТ Зоя Дурягіна.

Дистанційне навчання у Національному університеті «Львівська політехніка»: час, місце й темп обирає студент

Про специфіку дистанційної освіти, особливості її функціонування і впровадження дистанційного навчання у Львівській політехніці розповідає перший проректор університету Володимир Павлиш.

Відбулася ювілейна зустріч випускників радіотехнічного та електрофізичного факультетів Львівської політехніки

Це була восьма зустріч випускників радіотехнічного і електрофізичного факультетів Львівської політехніки. Розпочалася вона поблизу одинадцятого корпусу, де колись був факультет, а тепер – Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки. Потиски рук, обійми, поцілунки... Настрій колишніх студентів-радіотехніків у цей день можна було передати словами популярної колись пісні: «Якими ми ще були молодими, як щиро ми дружили і любили, як вірили у себе і собі...».

ДТЕК і Львівська політехніка зробили перший крок назустріч один одному

Інвестиції в освіту, науку – це інвестиції у майбутнє країни, у майбутнє людини. Ця думка прозвучала під час урочистого підписання Договору про довгострокову співпрацю енергетиків і політехніків. Своїми підписами цей документ скріпили перший проректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Володимир Павлиш і директор з управління персоналом Донбаської паливно-енергетичної компанії (ДТЕК) Олександр Кучеренко.

К.т.н., проф. Павлиш Володимир Андрійович

Посада: 
Перший проректор
Фотографія: 
К.т.н., проф. Павлиш Володимир Андрійович
Syndicate content