Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Вчена рада Львівської політехніки

Підсумки і плани Вченої ради: відбулося чергове засідання колективного органу Львівської політехніки

На черговому засіданні Вченої ради йшлося про підсумки її роботи у 2015/2016 навчальному році, систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті і план роботи на 2016/2017 навчальний рік.

Скільки років Політехніці?

Львівська політехніка вдосконалює систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти

Це надзвичайно актуальне питання розглядали на черговому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». Доповідав голова комісії ради з проблем навчання професор Орест Лозинський. З ним після засідання поспілкувався журналіст прес-служби.

Гостями Університету були Генеральний прокурор України Юрій Луценко та голова ЛОДА Олег Синютка

Перше питання порядку денного чергового засідання Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» було присвячено підсумкам роботи у 2015–2016 навчальному році. Доповідав ректор Університету професор Юрій Бобало.

Чергове засідання Вченої ради Університету: якою бути організаційній структурі Львівської політехніки?

Про це йшлося на черговому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». З доповіддю, яка окреслила головні завдання щодо реформування організаційної структури Університету, виступив перший проректор Львівської політехніки професор Володимир Павлиш.

Що вирішила конференція трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка»

Делегати конференції трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка», яка відбулася 27 квітня 2016 року, заслухали і схвалили звіт про виконання колективного договору за минулий рік і затвердили подібний договір на 2016 рік.

У дискусіях та обговореннях: відбулося квітневе засідання Вченої ради Львівської політехніки

Квітневе засідання Вченої ради почалося традиційно – з нагородження найкращих. Вчена рада обрала завідувачів кафедр, а ректор Ю. Бобало у режимі онлайн підписав меморандум із університетом Вінніпега.

Ухвала Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» «Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Львівській політехніці та заходи щодо її покращення»

Стан опрацювання: Затверджений
№ документа: Протокол № 18
Дата: 24.12.2015

Заслухавши і обговоривши доповідь проректора з навчально-виробничої роботи Крайовського В.Я. «Про стан охорони праці та пожежної безпеки у Львівській політехніці та заходи щодо її покращення» Вчена Рада УХВАЛИЛА:

Ухвала Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» з питання «Про освітню діяльність коледжів, які входять до структури Львівської політехніки»

Стан опрацювання: Затверджений
№ документа: Протокол № 17
Дата: 24.11.2015

Заслухавши та обговоривши доповідь проректора з науково-педагогічної роботи Р. О. Коржа, Вчена рада Національного університету «Львівська політехніка» ухвалила:

Ухвала Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» від 27.10.2015 р. з питання «Про підготовку фахівців на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти відповідно до нового Переліку галузей знань і спеціальностей 2015 року, затв

Стан опрацювання: Затверджений
№ документа: Протокол № 16
Дата: 27.10.2015

Заслухавши та обговоривши доповідь проректорів з науково-педагогічної роботи Давидчака О.Р. та Федасюка Д.В., Вчена рада Національного університету «Львівська політехніка» ухвалила:

Syndicate content