Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Ректор

Підсумки вступної кампанії 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка»

11 серпня після засідання приймальної комісії було оприлюднено список зарахованих на бакалаврат денної форми навчання за кошти державного бюджету. Голову приймальної комісії, ректора НУ «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала журналіст прес-служби запитав: «Чи задоволені ви підсумками цієї вступної кампанії?»

Пам’яті професора Іво Полуляха, українського патріота, талановитого науковця, випускника Львівської політехніки

Він мріяв стати скрипалем. Проте незбагненна доля привела його на студентську лаву Львівської політехніки, де він опановував фах архітектора. Але й архітектором не став. Бо захопила його нова пристрасть – політична боротьба за визволення України.

Заява ректорату Національного університету «Львівська політехніка» з приводу останніх подій у Києві

Брутальне застосування сили проти мирних мітингувальників Євромайдану спецпідрозділом «Беркут», що сталося в день 18 лютого і в ніч 19 лютого 2014 року у Києві, спричинило непоправні трагічні наслідки.

Відбулася ювілейна зустріч випускників радіотехнічного та електрофізичного факультетів Львівської політехніки

Це була восьма зустріч випускників радіотехнічного і електрофізичного факультетів Львівської політехніки. Розпочалася вона поблизу одинадцятого корпусу, де колись був факультет, а тепер – Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки. Потиски рук, обійми, поцілунки... Настрій колишніх студентів-радіотехніків у цей день можна було передати словами популярної колись пісні: «Якими ми ще були молодими, як щиро ми дружили і любили, як вірили у себе і собі...».

Львівська політехніка запросила до себе ректорів провідних канадських університетів

Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання Ради ректорів Львівщини. Голова ради, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало і начальник Львівського обласного управління освіти і науки Михайло Брегін представили ректорам гостю – президента Канадського бюро міжнародної освіти пані Карен Макбрайд.

Урочисте відкриття меморіальної дошки на честь ректора Львівської політехніки професора Юрія Рудавського

Date: 
17 Жовтень 2012, 14:00

Урочисте відкриття меморіальної дошки на честь ректора Львівської політехніки професора Юрія Рудавського

17 жовтня 2012 року відбудеться відкриття меморіальної дошки на будинку, де жив і працював видатний український вчений, ректор Національного університету «Львівська політехніка» доктор фізико-математичних наук професор Юрій Кирилович Рудавський.

Ректора Львівської політехніки нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня

Відповідно до Указу Президента України № 582/2012 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм ректора Національного університету «Львівська політехніка» Бобала Юрія Ярославовича нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Привітання ректора Львівської політехніки з нагоди Дня працівників освіти

Вельмишановне політехнічне освітянське товариство!

Є певна символіка у тому, що свято педагогів ми відзначаємо восени – тієї благодатної пори, котра щедро обдаровує нас своїми плодами. І ви теж віддаєте дорогоцінні скарби знань і життєвої снаги своїм вихованцям.

Юрій Бобало: «Причетність українців до вбивства польських учених – міф»

Біля пам’ятника на Вулецьких пагорбах відбулося урочисте вшанування пам’яті львівських професорів. Саме тут у ніч на четверте липня 1941 року німецькі нацисти розстріляли львівську інтелігенцію. Монумент звели у парку Студентів Національного університету «Львівська політехніка» ще минулого року, приурочивши до 70-х роковин від часу тих трагічних подій. Днями ж у Львові відзначили 71-і роковини.

Syndicate content