Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Проректор з наукової роботи

У Львівській політехніці побувала делегація китайської телекомунікаційної компанії Huawei

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» побували представники відомої китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies Co. Ltd. Ініціювала їхній приїзд до Львова науково-дослідна частина Університету.

Вчена рада розглянула хід реалізації програми розвитку Університету в науково-інноваційній сфері

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося чергове засідання Вченої ради. Одним із вузлових питань порядку денного був розгляд ходу реалізації програми розвитку Університету до 2020 року в науково-інноваційній сфері. Доповідала проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Наталія Чухрай.

Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради

Представники Національного університету «Львівська політехніка» пройшли стажування за грантом Британської Ради. У навчанні взяли участь викладачі з провідних ВНЗ України.

Проректор з наукової роботи Львівської політехніки Наталія Чухрай: на умовах рівноправного партнерства

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Львівської політехніки є міжнародна наукова співпраця, тому тут дбають про добрі міжнародні стосунки з вишами і науковими інституціями Європи та світу, тим паче, що живемо на прикордонні з європейськими державами.

Членами спостережної ради ПАТ «Кредобанк» обрано двох науковців Львівської політехніки

Річні загальні збори акціонерів ПАТ «Кредобанк» ввели до складу спостережної ради банку двох незалежних членів – науковців із Національного університету «Львівська політехніка» професора Наталію Чухрай та доцента Лева Кльобу.

«Круглий стіл» науковців став завершальним акордом Наукових фестин у Львівській політехніці

Успішне проведення Наукових фестин, які відбувалися у Національному університеті «Львівська політехніка» впродовж 25–28 квітня, очевидно, не залишили шансів скептикам щодо доцільності такого масштабного креативного науково-просвітницького дійства. Справжнім генератором ідеї та концепції Наукових фестин була проректор з наукової роботи Університету, доктор економічних наук, професор Наталія Чухрай. Цей захід – у її активі за перші сто днів від часу затвердження на посаді проректора.

Співпраця між наукою і бізнес-структурами: започатковано зустрічі науковців Університету і підприємств Львова

Проректор з наукової роботи професор Наталя Чухрай започаткувала зустрічі науковців Львівської політехніки і наукових колективів підприємств Львова, щоб залучити їх до спільної наукової роботи над дослідженнями за європейською програмою «Горизонт-2020».

Проректор із наукової роботи Львівської політехніки Наталія Чухрай: залишатися в науці сьогодні – рішення сміливої людини

Так вважає новий проректор із наукової роботи Львівської політехніки Наталія Чухрай. Перед призначенням на цю посаду очолювала кафедру менеджменту організацій ІНЕМ. Як вона бачить менеджмент Політехніки у галузі науки – говоримо з Наталею Іванівною.

Д.е.н., проф. Чухрай Наталія Іванівна

Посада: 
Проректор з наукової роботи
Фотографія: 
Д.е.н., проф. Чухрай Наталія Іванівна

Проректор з наукової роботи

E-mail: 
natalia [dot] i [dot] chuhrajatlp [dot] edu [dot] ua
Керівництво: 

Проректор з наукової роботи :
д.е.н., проф. Чухрай Наталія Іванівна

Syndicate content