Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків

Представник Львівської політехніки взяв участь в обговоренні питання розвитку дуальної освіти в Україні

Нещодавно у Національному лісотехнічному університеті України відбулась міжнародна експертна зустріч «Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні».

Інтелект як капітал України: за участю експерта з Університету відбулася дискусія про розвиток України

«Як зробити інтелект ресурсом для розвитку України?» – на цю тему у Львові міркували 13 травня. У відкритій дискусії, яку організували Представництво Євросоюзу в Україні й Інформаційний центр ЄС при ЛНУ ім. І. Франка, участь узяв проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки Юрій Рашкевич.

Представник Університету буде експертом у відкритій дискусії про інтелектуальний розвиток України

13 травня 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всіх охочих мешканців Львова до участі у відкритій дискусії «Як зробити інтелект ресурсом для розвитку України?».

Представник Університету виступив із презентацією на тренінгу з проблем стандартизації вищої освіти

19–26 квітня 2016 року Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України спільно з Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні, Альянсом USETI, Національною командою з реформування вищої освіти (Національний Еразмус+ офіс в Україні) організували тренінги «Методологія розроблення стандартів вищої освіти» для представників науково-методичних комісій сектора вищої освіти.

Львівська політехніка виходить на новий рівень міжнародної освітньої та наукової співпраці

На недавньому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» відбулося жваве обговорення питання про участь навчального закладу в міжнародних освітніх програмах. З інформацією виступив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Юрій Рашкевич.

За сприяння Університету опубліковано «ЄКТС – Довідник користувача 2015 року» в електронному форматі

Опубліковано видання «Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система – Довідник користувача» 2015 року (переклад українською мовою) в електронному форматі.

Проректор Юрій Рашкевич про особливості Європейської кредитно-трансферної накопичувальної системи

Нещодавно у Видавництві Львівської політехніки вийшла друком нова книжка «Європейська кредитно-трансферна накопичувальна система: довідник користувача», співредактором англійського перекладу якої є проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Юрій Рашкевич. З ним розмовляємо про особливості і новації цього видання.

Проректор Університету Юрій Рашкевич: у Львівській політехніці англійська мова не буде іноземною

Нині світ стає дуже близький і без знання іноземних мов люди почуваються не цілком комфортно. Одні вивчають їх для навчання або роботи за кордоном, інші використовують іспити як стимул для вивчення мови, третім необхідний сертифікат для успішної кар’єри чи захисту дисертацій.

Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на виставку, присвячену ювілею Юрія Рашкевича

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує своїх користувачів оглянути виставку «Відомі вчені Національного університету «Львівська політехніка», присвячену ювілею Юрія Михайловича Рашкевича.

Проректор Юрій Рашкевич взяв участь у круглому столі щодо розвитку системи забезпечення якості в Україні

20–21 жовтня 2015 року відбувся круглий стіл «Розвиток системи забезпечення якості в Україні в контексті Болонського процесу», організований Національним Еразмус+ офісом в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту вищої освіти НАПН України.

Syndicate content