Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Проректор з навчально-виробничої роботи

Під час зимової перерви в Університеті приміщення опалюють і ведуть інтенсивні ремонтні роботи

Перерву у аудиторному навчанні неправильно вважати продовженими канікулами. Адже нині у Львівській політехніці проходять консультації, сумлінні студенти займаються самоосвітою, використовуючи Інтернет, зокрема, університетське віртуальне навчальне середовище. Окрім того, з 11 січня розпочали працювати чимало служб.

Європейські інвестиції в українські університети: у Політехніці презентували результати енергоаудиту об’єктів

Недавно у Політехніці презентували результати енергоаудиту об’єктів – навчальних корпусів та гуртожитків – університету. Його провели для Європейського банку інвестицій, що готовий вкласти кошти у розвиток інфраструктури українських вишів. Крім економії – енергії, грошей – проект поліпшить стан будівель, клімат у приміщеннях, умови навчання і праці в університетах.

Проректор Університету Володимир Крайовський – кандидат у депутати Львівської обласної ради

Напередодні виборів до місцевих рад розмовляємо з кандидатом у депутати Львівської обласної ради – проректором Львівської політехніки Володимиром Крайовським.

Проректор Володимир Крайовський: як Львівська політехніка підготувалася до нового навчального року

Завершуються канікули і літні відпустки. Як правило, на цей час припадає левова частка усіх ремонтних робіт з підготовки до нового навчального року. Що встигли зробити господарські служби Національного університету «Львівська політехніка» у цей період? Таке запитання ми адресували проректорові з навчально-виробничої роботи університету Володимиру Крайовському.

Проректор Львівської політехніки Володимир Крайовський розповів про ремонтні роботи в Університеті під час тривалої перерви у навчанні

Нагадаємо, що цьогоріч студенти Національного університету «Львівська політехніка» мають дещо незвичні зимові канікули, які тривають із 29 грудня 2014 року. І знову зайдуть в аудиторії 9 лютого вже цього року.

Проректор з навчально-виробничої роботи

E-mail: 
vkrayovskyyatlp [dot] edu [dot] ua
Керівництво: 

Проректор з навчально-виробничої роботи:
Крайовський Володимир Ярославович

Час прийому:
понеділок — п'ятниця, з 9:00 до 17:00

Крайовський Володимир Ярославович

Посада: 
Проректор з навчально-виробничої роботи
Фотографія: 
Крайовський Володимир Ярославович
Syndicate content