Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Профком працівників

Що вирішила конференція трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка»

Делегати конференції трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка», яка відбулася 27 квітня 2016 року, заслухали і схвалили звіт про виконання колективного договору за минулий рік і затвердили подібний договір на 2016 рік.

Пам’яті першого ректора ТНТУ імені Івана Пулюя професора Олега Миколайовича Шаблія

31 січня 2016 року на 81-му році життя відійшов у вічність перший ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, академік Академії інженерних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук професор Олег Миколайович Шаблій.

Першокурсники Університету отримали подарунок від Видавництва Львівської політехніки

1 вересня, під час посвячення у студенти, кожен першокурсник Національного університету «Львівська політехніка» отримав від Видавництва Львівської політехніки тимчасову дисконтну картку нашої Мережі книгарень.

Пам’яті професора Іво Полуляха, українського патріота, талановитого науковця, випускника Львівської політехніки

Він мріяв стати скрипалем. Проте незбагненна доля привела його на студентську лаву Львівської політехніки, де він опановував фах архітектора. Але й архітектором не став. Бо захопила його нова пристрасть – політична боротьба за визволення України.

Конференція трудового колективу Університету ухвалила звіт профкому й обрала делегатів на Всеукраїнський з’їзд

Конференція відбулася в актовій залі першого навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Голова профкому працівників Університету Володимир Гайдук зробив проміжний звіт про виконання трудового договору за період 2014–2015 років.

Пам’яті ректора Луцького національного технічного університету професора Віктора Божидарніка

26 квітня цього року на 71-му році життя відійшов у вічність багаторічний ректор Луцького національного технічного університету, доктор технічних наук, заслужений працівник народної освіти України, дійсний член Академії інженерних наук, Академії економічної кібернетики та Академії наук вищої школи України професор Віктор Володимирович Божидарнік.

Відбулася чергова звітно-виборна конференція профспілки працівників Львівської політехніки

Це була сорокова за ліком звітно-виборна профспілкова конференція. Вона проходила у актовій залі першого навчального корпусу. Про роботу профспілкового комітету від березня 2010 року до березня 2015 року доповідав його голова Володимир Гайдук.

Очільник профспілкової організації працівників Університету Володимир Гайдук: вибори у профспілці – по-новому

На одному із засідань профспілкового комітету університету ухвалили «Доповнення до Регламенту виборів керівних структур первинної профспілкової організації працівників Львівської політехніки». Що воно передбачає і чим це викликано, розмовляємо із його очільником доцентом Володимиром Гайдуком.

«Чи можлива в Україні освіта без хабарів?»: що думають про цю проблему львівські політехніки

Здавалося б, нині, після Революції Гідності, ми не мали б говорити про корупцію та хабарництво в українських вишах. Однак, на жаль, проблема не може зникнути сама собою, бо, як свідчать різноманітні дослідження, хабарництво нині ще вигідне як студентам, так і викладачам.

У первинній профспілковій організації працівників Львівської політехніки тривають звіти і вибори

15 вересня 2014 року почався процес звітів та виборів у первинній профспілковій організації працівників Львівської політехніки. Із зміною регламенту виборів, пов’язаною з намаганням демократизувати цей процес, на першому етапі відбувається висунення кандидатур на посади голів профбюро підрозділів та голови профкому Університету.

Syndicate content