Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Колегія та профком студентів

Завершилися фінальні змагання найкрасивіших дівчат Університету за титул «Міс Політехніки 2016»

24 травня 2016 року відбувся фінал конкурсу «Міс Політехніки 2016», організованого Колегією та профкомом студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

26 травня – закриття традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки – 2016»

26 травня 2016 року в актовій залі І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться закриття фестивалю студентської творчості «Весна політехніки – 2016». Початок о 19:00.

Колегія та профком студентів і аспірантів організовує традиційні змагання за Кубок студмістечка з міні-футболу

Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» організовує традиційний турнір – Кубок студмістечка з міні-футболу.

«Хочеш навчитися успішності? Йди в профком!»: в Університеті активно працює Колегія та профком студентів і аспірантів

Пригадуєте, як виглядає вулик? Це ціла система, де кожна комашка має свої функції. Якщо глянути здалеку – бачиш лише хаос, але, якщо придивитися і вникнути в систему руху бджіл, то усвідомлюєш – все працює злагоджено і насправді це не метушня, а постійна робота. Безперервний рух, розвиток і, зрештою, добрі результати – так працює Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки.

У суботу в Політехніку – на Наукові фестини: в Університеті популяризуватимуть освіту і науку серед дітей та молоді

Однією з певних ознак приходу весни є Наукові фестини у Львівській політехніці. 16 квітня, в суботу, з 10-ї ранку на території біля головного корпусу університету вирощуватимуть кристали і шукатимуть правду на детекторі брехні, екстремали показуватимуть велосипедні трюки, а діти вчитимуться малювати, по трасі «Роборейс» їздитимуть роботи, а в бібліотеку помандрує спеціальний трамвай!.. І це ще не все, розповідає Соломія Матвій, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю відділу маркетингу та інноватики Політехніки.

Нагородили переможців Шевченківських читань: декламатори поезій Кобзаря одержали премії, дипломи та подяки

Учасникам та переможцям конкурсу читання поезії Тараса Шевченка «У вінок Кобзареві» 24 березня вручили премії, дипломи, подяки та грамоти.

Відкриття традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки 2016»

Date: 
30 Березень 2016, 18:00

Упродовж квітня-травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватимуться заходи 56-го традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки 2016».

Студентів Львівської політехніки запрошують взяти участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів взяти участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

Студентів Університету закликають прийти в четвер у вишиванці й заспівати у центрі міста Гімн України

10 березня 2016 року Україна відзначає 151-у річницю від дня першого публічного виконання Державного Гімну. Прийди у вишиванці в цей день та заспівай разом зі всіма в пам’ять про Героїв України!

Syndicate content