Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

премії

Німецька премія «Green Talents» 2016 року для молодих дослідників у галузі сталого розвитку

«Green Talents» – міжнародний форум перспективних досліджень в галузі сталого розвитку – був заснований в 2009 році Федеральним міністерством науки і освіти Німеччини з метою сприяти поширенню інноваційних «зелених» ідей в різних дослідницьких галузях. Щороку 25 молодих дослідників нагороджують премією «Green Talents» під патронажем Міністра Йоханни Ванка.

Монографія професора Львівської політехніки Ірини Фаріон здобула Премію імені Івана Огієнка

Монографія професора Національного університету «Львівська політехніка» Ірини Фаріон «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у XIV–XVII століттях: мовна свідомість, мовна дійсність, мовна перспектива» здобула Премію імені Івана Огієнка в номінації «Наука».

Професор Університету Зенон Готра – серед претендентів на здобуття Державної премії України 2016 року

Йдеться про велику комплексну роботу «Енергоефективні світлодіодні освітлювальні системи». На здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки 2016 року її висунула вчена рада Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України.

Молодим ученим ІТРЕ Львівської політехніки присуджено щорічні премії Президента України

Указом Президента України № 705/2015 «Про присудження щорічних премій Президента України для молодих вчених 2015 року» від 16 грудня 2015 року відзначено молодих учених Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

У Львівській політехніці нагородили студентів і викладачів Інституту енергетики та систем керування

22 грудня 2015 року в актовій залі головного корпусу Львівської політехніки у межах проекту «Стипендіальний фонд ім. Ю. Бочкарьова» компанії ДТЕК відбулося вручення премій за наукові досягнення в галузі енергетики.

Щорічні премії Президента України для молодих учених в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук

Щорічну премію Президента України для молодих учених присуджують за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють розвитку науки.

Працівникам Національного університету «Львівська політехніка» призначено обласні премії 2015 року

Згідно з Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації № 623/0/5-15 від 15.10.2015 р. «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації у 2015 році» обласні премії призначено таким працівникам Національного університету «Львівська політехніка».

Львівська обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2015 року

У Львівській облдержадміністрації триває приймання заявок до представлення творів (робіт) на здобуття Обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році.

Найталановитіші молоді вчені Львівської політехніки нагороджені преміями Верховної Ради України

Верховна Рада України 15 вересня 2015 року прийняла Постанову «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2014 рік».

Оголошено про початок приймання робіт на здобуття Державної Премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Відповідно до листа Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 14.01.2015 № 01-15/4 «Про прийом робіт на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки» Секретаріат Комітету приймає роботи на здобуття Державної Премії України в галузі науки і техніки 2015 року.

Syndicate content