Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

вступ

Подання заяв для вступу до університету в електронній формі

Шановні вступники
Ви можете подати заяви на участь у конкурсному відборі на навчання до Університету в електронній формі

Подати заяву можна в 28 корпусі Львівської політехніки IV-V поверх
(вул. Митрополита Андрея, 3) Студентська бібліотека,
Інформаційно-начальний комплекс

Виконання державного замовлення Львівською політехнікою

Національний університет "Львівська політехніка" виконав державне замовлення на підготовку фахівців з вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр".
Приймання оригіналів документів від абітурієнтів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб здійснюється до 25 серпня 2012 року в дирекціях інститутів Університету (адреси, телефони)

Львівська політехніка запрошує абітурієнтів на День знайомства з Університетом в онлайн-режимі

30 червня 2016 року Національний університет «Львівська політехніка» проводить День знайомства в онлайн-режимі. Початок о 15:00.

Львівська політехніка прийме вступників із тимчасово окупованого Криму без результатів ЗНО

Міністерство освіти і науки України разом із представниками громадських організацій, ректорами вишів розробило документ, який вносить революційні зміни в освітнє поле тимчасово окупованого Криму – «Порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які живуть на тимчасово окупованій території України».

«SOS Історична пам’ятка: досліджуємо та зберігаємо разом»

Date: 
14 Березень 2016, 12:10 - 30 Квітень 2016, 16:05

Кафедра історії України та етнокомунікації Інституту гуманітарних і соціальних наук запрошує випускників шкіл взяти участь у Всеукраїнській акції «SOS Історична пам’ятка: досліджуємо та зберігаємо разом».

Акція має на меті стимулювати інтерес та дбайливе ставлення молоді до збереження історико-культурної спадщини місцевої громади; розвиток партнерства школи та громади у справі її охорони та популяризації.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном:
+38 (032) 258-21-59
або написавши на електронну адресу kafistoratpolynet [dot] lviv [dot] ua

У переліку конкурсних предметів для прийому на навчання до Львівської політехніки відбулися зміни

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки повідомляє слухачів підготовчих курсів та їхніх батьків, що відповідно до Правил прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» у 2016 році відбулися зміни в переліку конкурсних предметів.

Технічний коледж Львівської політехніки організовує підготовчі курси для учнів 9-х класів

У Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» проходить набір учнів 9-х класів на підготовчі курси для вступу до коледжу.

Львівська політехніка – у пріоритеті: відповідальний секретар Приймальної комісії Університету про вступну кампанію

З нового навчального року у Львівській політехніці навчатиметься 10000 першокурсників, з них на бюджетних місцях денної форми навчання – близько 4500 осіб, заочної форми навчання – близько 200 і за кошти фізичних і юридичних осіб – понад 5000. 1500 випускників коледжів стали студентами старших курсів (з них – понад 200 навчатимуться за державний кошт).

За підсумками першого дня приймання заяв від вступників Львівська політехніка – на третьому місці

10 липня 2015 року розпочато приймання заяв на участь у конкурсі до вищих навчальних закладів України. За підсумками дня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано 123556 заяв від 43037 вступників. 48% заяв було надіслано до приймальних комісій в електронній формі.

Порядок подання документів абітурієнтами Національного університету «Львівська політехніка» в суботу

Приймальна комісія Львівської політехніки запрошує абітурієнтів прийти в суботу і подати документи на вступ без затримок та черг.
Протягом 06.07.15-31.07.15 в суботу Приймальна комісія працює з 9:00 до 15:00.

Syndicate content