Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЗМД

Молоді вчені України обговорили в Інституті економіки і менеджменту актуальні питання наукової діяльності

Нещодавно в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся Всеукраїнський круглий стіл, присвячений питанням опублікування статей у виданнях, що входять в міжнародні наукометричні бази даних, а також різним аспектам вивчення англійської мови та підтвердження рівня володіння нею, підготовки наукових проектів та супровідної документації для здобуття зарубіжних грантів тощо.

Студентки Оля Денисюк і Катя Кухтяк: «Насичений графік і задоволення від того, що робиш, допомагають багато встигати»

Студентки-четвертокурсниці Оля Денисюк і Катруся Кухтяк навчаються на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності. Беруть участь у багатьох студентських конкурсах, конференціях, реалізовують цікаві проекти.

Викладачі та студенти Інституту економіки і менеджменту взяли участь у парламентських слуханнях

8 червня 2016 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України», участь у яких взяли викладачі та студенти Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом директора Інституту професора Олега Кузьміна, завідувача кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професора Ольги Мельник та завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва професора Ольги Пирог.

Університет – територія майбутнього: в Львівській політехніці відбувся Всеукраїнський Форум з лідерства iLead

У травні 2016 року у Львівській політехніці відбувся Всеукраїнський Форум з лідерства iLead. Співорганізаторами Форуму стали Громадська організація «JCI Youth» та Інститут економіки і менеджменту за сприяння кафедри менеджменту організацій.

В Інституті економіки і менеджменту навчаються формувати якісні проекти для участі у грантових програмах ЄС

26–27 травня 2016 року викладач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Катерина Дзюбіна пройшла дводенний тренінг на тему «Розробка проектів з використанням логіко-структурного підходу».

Завідувач кафедри ЗМД Львівської політехніки Ольга Мельник здобула грант Президента України

Згідно з розпорядженням Президента України № 197/2016-рп завідувачу кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» професору Ользі Мельник призначено грант Президента для здійснення наукових досліджень.

Перемога студентки кафедри ЗМД у Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Уже стали доброю традицією перемоги студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» у ІІ (завершальному) етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Не виняток – олімпіада 2016 року.

Інтернет-конференція «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю»

Date: 
12 Травень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і Рада молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» організовують ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю».

Студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності успішно склали кваліфікаційний екзамен

Студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності освітнього рівня «Бакалавр» успішно склали кваліфікаційний екзамен, продемонструвавши перед екзаменаційною комісією володіння фаховими компетенціями, отримані знання, уміння, навички.

Викладачі кафедри ЗМД відвідали дводенний тренінг «Як публікуватись у міжнародних рецензованих виданнях»

Викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» відвідали дводенний тренінг «Як публікуватись у міжнародних рецензованих виданнях», який було організовано Міністерством освіти і науки України за підтримки офісу Програми ім. Фулбрайта в Україні.

Syndicate content