Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Громадські організації

Всеукраїнська нарада керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»

Date: 
11 Грудень 2015, 11:30 - 15 Грудень 2015, 11:30

15 грудня 2015 р. завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки Василь Гулай на запрошення Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка та Асоціації зовнішньої політики візьме участь у Всеукраїнській нараді керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародний бізнес, міжнародна інформація, країнознавство.

На нараді передбачено обговорити такі основні питання:

Міжнародна конференція «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози»

Date: 
3 Грудень 2015, 13:35 - 4 Грудень 2015, 13:35

На запрошення Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника викладачі та аспіранти кафедри міжнародної інформації ІМФН Львівської політехніки приймають участь в ІІІ-й Міжнародній конференції «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози» (3-4 грудня 2015 р., м. Івано-Франківськ).

Кафедра МІ бере участь у підготовці інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України

Date: 
19 Листопад 2015, 14:05 - 18:05

19 листопада 2015 р. на запрошення організаторів у роботі «круглого столу» за участю Єврокомісара з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханеса Хана візьме участь завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки, доктор політичних наук Василь Гулай, який зупиниться на досвіді й особливостях підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України в межах нової спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Першокурсники Університету отримали подарунок від Видавництва Львівської політехніки

1 вересня, під час посвячення у студенти, кожен першокурсник Національного університету «Львівська політехніка» отримав від Видавництва Львівської політехніки тимчасову дисконтну картку нашої Мережі книгарень.

Науково-практичний семінар «Інформаційно-аналітичне забезпечення внутрішньої та зовнішньої політики»

Date: 
15 Травень 2015, 14:00 - 17:10

Назва заходу: Науково-практичний семінар:

«Інформаційно-аналітичне забезпечення

внутрішньої та зовнішньої політики»

Дата, час та місце відкриття:

15 травня 2015 р.; 14 год.; ауд. 215 IV навч. корпусу

(Національного університету «Львівська політехніка»)

1 місце здобула команда ІМФН в Універсіаді-2013 з волейболу серед професорсько-викладацького складу та співробітників Національного університету "Львівська політехніка"

1 місце здобула команда ІМФН з волейболу в Універсіаді-2013 серед професорсько-викладацького складу та співробітників Національного університету "Львівська політехніка"!!!
2 місце - ІГСН.
3 місце - ІТРЕ.
Склад команди за алфавітом ("о" - гравці основи):
1. Алєксєєв В.І. (о)
2. Безпалов А.Л. (о) - капітан
3. Гануліч В.К. (о)
4. Задворняк І.М.
5. Куріленков О.В.
6. Мастикаш О.В. (о)
7. Скульський М.Ю.
8. Чабанюк Я.М. (о)

Брати Капранови розкрили студентам-журналістам секрети своєї творчості

10 вересня у 301 аудиторії ХІХ корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів-журналістів із відомими українськими письменниками, публіцистами та видавцями братами Капрановими. Гості вели бесіду з майбутніми журналістами на тему «Інтернет-публіцистики».

Студентське братство Львівської політехніки: критичний погляд ізсередини

Студентське братство Львівської політехніки багате традиціями й історією. Молодь цієї спільноти стала рушійною силою у демократичних змінах, які привели до незалежності нашої держави. Зараз, як і більшість молодіжних та громадських організацій, Братство переживає не найкращі часи. Та, незважаючи на це, продовжує діяти.

Syndicate content