Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Товариство «Просвіта»

Живий, закоханий Франко: студенти театру-студії «Хочу» здійснили постановку вистави про Каменяра

Зрозуміти через пісню і поетичне слово внутрішній суперечливий світ Каменяра спробували студенти театру-студії «Хочу» Львівської політехніки. До 160-річчя від дня народження генія вони здійснили постановку «Тричі мені являлася любов. Роздуми про кохання зі смаком кави».

В Університеті відбулося відкриття виставки художніх робіт української художниці з Праги Зіни Гаврилюк

20 травня 2016 року академічна спільнота політехніків, гості нашого міста зібралися в одному з найкрасивіших залів – у приміщенні старої бібліотеки Львівської політехніки, щоб вшанувати пам’ять Тараса Шевченка виставкою художніх робіт Зіни Гаврилюк.

Товариство «Просвіта» Університету закликає всіх політехніків прийти 19 травня у вишиванках

Товариство «Просвіта» Львівської політехніки закликає студентів і працівників Університету 19 травня – у День вишиванки, – прийти на роботу і навчання у вишиванках.

Серед переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка – троє представників Університету

Оприлюднено список переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Троє з них – представники Національного університету «Львівська політехніка».

Творча зустріч із доктором філології, архиєпископом Полтавським і Харківським Ігорем Ісіченком

Date: 
11 Травень 2016, 16:00

У середу, 11 травня 2016 року, у межах авторського проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із доктором філології, архиєпископом Полтавським і Харківським Ігорем Ісіченком та презентація його нових праць.

Привітання ректора Національного університету «Львівська політехніка» зі світлим святом Воскресіння Христового

Вельмишановні львівські політехніки і Ваші родини! Христос воскрес! У цьому органічному співзвуччі двох слів закладена глибинна сутність нашої віри у краще майбутнє, нашої надії та животворного джерела життя та любові.

У рамках проекту «Від книги до мети» в Університеті відбудеться зустріч з Андрієм Іллєнком та Людмилою Єфименко

27 квітня 2016 року з нагоди 80-літнього ювілею видатного кінорежисера Юрія Іллєнка у межах авторського проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із народним депутатом України Андрієм Іллєнком та народною артисткою України Людмилою Єфименко.

Зустріч із народним депутатом Андрієм Іллєнком

Date: 
27 Квітень 2016, 16:00

27 квітня 2016 року з нагоди 80-літнього ювілею видатного кінорежисера Юрія Іллєнка у межах авторського проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із народним депутатом України Андрієм Іллєнком та народною артисткою України Людмилою Єфименко.

В своїй хаті своя й правда: проект «Від книги до мети» популяризує українську наукову книжку

Завершився четвертий сезон проєкту «Від книги до мети» (2014 – 2015 рр.): співорганізатори ВО «Свобода» і Національний університет «Львівська політехніка». Наше завдання – максимальна популяризація і підтримка української наукової книжки та інших видань і щомісячна зустріч у стінах найдавнішої технічної школи Европи – Львівської політехніки – зі знаковими авторами. Підсумок – видруковано черговий IV випуск журналу про наші зустрічі, з чим можна буде ознайомитися на черговій презентації 27 квітня 2016 року.

Syndicate content