Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ПМОМ

Майстер-класи французького професора: Жан Бернар Воґт прочитав лекції студентам Львівської політехніки

За планом виконання міжнародного проекту TEMPUS-MMATENG професори з університетів Бельгії, Франції та Польщі повинні проводити в українських вишах майстер-класи. Першою «ластівкою» у Львівській політехніці став професор Жан Бернар Воґт з технічного університету французького міста Лілль.

В Університеті завдяки проекту ТЕМРUS відкрили новий сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили нову лабораторію MESO – сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства. Її створили на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів у рамках європейського проекту ТЕМРUS «Модернізація навчальних планів дворівневої підготовки бакалавр/магістр з Інженерного матеріалознавства». Кошторисна вартість лабораторії сягнула понад 65 тисяч євро.

Відкриття лабораторії MESO – Сервіс-офісу з інженерного матеріалознавства

Date: 
27 Травень 2016, 11:00

27 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться урочисте відкриття лабораторії MESO – Сервіс-офісу з інженерного матеріалознавства, створеної завдяки європейському проекту ТЕМРUS MMATENG.

Політехніки вдосконалюватимуться за кордоном: на кафедрі ПМОМ реалізовують програму TEMPUS MMATENG

Студенти та молоді науковці кафедри прикладного матеріалознавства й обробки матеріалів (далі – ПМОМ), відповідно до угод «Еразмус+КА1», зможуть навчатися у Льовенському католицькому університеті та у Лілльському технологічному інституті.

Лекції для польських студентів – у Львівській політехніці: в Університеті реалізують проект «Темпус»

36 студентів Інституту інженерного матеріалознавства Краківської політехніки прослухали дві лекції у Львівській політехніці. Вони відбувалися у рамках «Модернізації навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври, магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентністного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу» проекту «Темпус».

Матеріалознавчий Темпус в дії: львівські політехніки взяли участь у тренінгу в Бельгії та Франції

Уже другий рік кафедра прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Львівської політехніки бере участь у міжнародному освітньому проекті «Темпус» за програмою MMATENG – «Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (МА, БА) з інженерного матеріалознавства на основі компетентісного підходу та найкращого досвіду із впровадження положень Болонського процесу». У рамках цієї програми викладачі кафедри взяли участь у тренінгу в Бельгії та Франції, а після повернення поділилися з нашими читачами результатами поїздки.

У Політехніці вже навчають ливарників: в Університеті з’явилась нова технічна спеціальність

Вперше за останні роки у Львівській політехніці з’явилася нова технічна спеціальність. Це «Ливарне виробництво» на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Інституту інженерної механіки та транспорту. Про запит на фахівців-ливарників від регіонального ринку праці та особливості їх підготовки в нашому виші розповідає завідувач кафедри ПМОМ професор Зоя Дурягіна.

Освіта Європи та Ізраїлю як орієнтири: політехніки взяли участь у зустрічі учасників Темпус-проекту в Тель-Авіві

В Ізраїлі 2–5 листопада на базі Технічного університету Тель-Авіва відбулася чергова зустріч партнерів-учасників проекту Темпус «Модернізація дворівневої підготовки бакалавр, магістр з інженерного матеріалознавства». Враженнями від зустрічі поділились адміністратор проекту від Львівської політехніки перший проректор Володимир Павлиш і координатор проекту завідувач кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів ІІМТ Зоя Дурягіна.

Вчені «воюють» у лабораторіях: львівські політехніки перевірили якість бронежилетів для української армії

Науковці Львівської політехніки перевірили якість бронежилетів для українських військових, які перебувають у зоні Антитерористичної операції, і готові надати оцінку надійності броні нового українського бронетранспортера «Дозор-Б», перші зразки якого на Львівському бронетанковому заводі обіцяють показати вже у вересні.

Завідувач кафедри ПМОМ професор Зоя Дурягіна: «Темпус» для нас – це поштовх до розвитку»

У рамках програми ЄС «Темпус» Львівська політехніка – кафедра прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів ІІМТ – спільно з іншими університетами Європи й України реалізовує проект із розробки і запровадження модернізованих навчальних планів з інженерного матеріалознавства. Чого очікувати від проекту, розповідає його координатор, завідувач кафедри ПМОМ професор Зоя Дурягіна, яка недавно на зустрічі в Бельгії презентувала міжнародним партнерам Політехніку й кафедру.

Syndicate content