Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

ректор

У спорткомплексі Університету відбулися традиційні змагання з танцювальної аеробіки за Кубок ректора

25 травня 2016 року в спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» вже втретє відбулись традиційні змагання на Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки. Цього разу за головний приз змагались аж 11 команд. Також у рамках змагань уперше було проведено конкурс «Міс шейпінг «Львівська політехніка – 2016», у якому взяли участь 20 конкурсанток.

Привітання ректора Національного університету «Львівська політехніка» з Днем журналіста

Шановні колеги журналісти – працівники редакції тижневика «Аудиторія», університетського Інтернет-сайту, викладачі та студенти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки! У день Вашого професійного свята, котре ми традиційно відзначаємо 6 червня, щиро вітаю Вас і зичу найголовніше – нести людям Правду!

В Університеті відбудуться змагання за Кубок ректора з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг»

Кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих на традиційні змагання за Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг Львівської політехніки».

Змагання за Кубок ректора з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг»

Date: 
25 Травень 2016, 17:00

Кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих на традиційні змагання за Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг Львівської політехніки».

Що вирішила конференція трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка»

Делегати конференції трудового колективу Національного університету «Львівська політехніка», яка відбулася 27 квітня 2016 року, заслухали і схвалили звіт про виконання колективного договору за минулий рік і затвердили подібний договір на 2016 рік.

Директор департаменту Міністерства освіти і науки Олег Шаров зустрівся з членами Ради ректорів ВНЗ Львівщини

Днями під головуванням ректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Львівщини. На засіданні виступив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, який презентував присутнім доповідь «Вища освіта та виклики часу».

Про особливості Індії – політехнікам: в Університеті відбулася зустріч із Послом Маноджем Кумаром Бхарті

Минулий тиждень у Політехніці завершився цікавою зустріччю ректора професора Юрія Бобала і студентів міжнародних відносин та політології ІГСН із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

З легкої руки ректорів Юрія Бобала та Володимира Мельника Марія Музичук провела найсильнішу партію у матчі

Сьома партія матчу за звання чемпіонки світу з шахів між українкою Марією Музичук і китаянкою Хоу Іфань була найнапруженішою і найдовшою у двобої. Тривала вона більше п’яти годин і завершилася нічиєю на 91-му ході.

Ректору Львівської політехніки надано право першого ходу в Матчі за звання чемпіонки світу з шахів

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася церемонії відкриття Матчу за звання чемпіонки світу, в якому цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук зі Стрия відстоюватиме титул у протистоянні з претенденткою із Китаю Хоу Іфань.

Syndicate content