Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

наука

Наш поступ у 2015 – 2016 н.р.: звіт завідувача кафедри д.ю.н., проф. Сливки Степана Степановича

Американський філософ Герберт Мід якось сказав, що один батько важить більше, ніж сотні вчителів. А що, коли батько та вчитель – це тотожні ролі? Тоді ми отримуємо любов та підтримку, розуміння та повагу, мудрість і терпіння у поєднанні.

Для Наукового інституту права та психології та для Національного університету «Львівська політехніка» 2015-2016 навчальний рік видався плідним та насиченим. Кафедра теорії та філософії права також внесла свою лепту у розвиток науки.

Вступ до докторантури 2016р.

1

У приєднаних файлах міститься інформація про:

  • Перелік спеціальностей докторантури
  • Правила прийому до докторантури у 2016р.
  • Вартість підготовки докторантів, зарахованих на навчання в 2016 р. (очна форма навчання)

Львівська політехніка запрошує на ІV Міжнародний конгрес із проблем сталого розвитку EPESSEM'2016

Запрошуємо взяти участь у роботі ІV Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 21–23 вересня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Актуальна проблематика у фаховому колі: в Університеті відбулася міжнародна конференція із захисту інформації

Кінець минулого тижня був у Політехніці багатий на різні конференції. Одна з них – V Міжнародна науково-технічна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем».

Актуальні наукові проблеми обговорюють у Політехніці: в Університеті відбулися міжнародні конференції

Про проблеми води говорили на ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Ресурси природних вод Карпатського регіону». У стінах Політехніки вона відбулась уперше, зібравши науковців з різних навчальних і наукових інституцій, зокрема з Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України, Представництва Польської академії наук у Києві (завітав керівник Генрик Собчук).

Львівська політехніка запрошує на міжнародну конференцію з проблем історико-культурної спадщини

Кафедра історії України та етнокомунікації Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина в еру глобалізації: теоретичні та прикладні аспекти».

Конференція до дня народження Памфіла Юркевича

Здавалось би, що з такою метою філософія права повинна оперувати виключно сучасними концепціями та тлумаченнями, відкидаючи все, що ззовні видається хоч трішечки застарілим. Однак, прогрес неможливий без пам'яті про історію. І цю загальновідому істину вкотре довела кафедра теорії та філософії права Інституту права та психології, влаштувавши 19 травня 2016 року конференцію під гаслом "Історія і сучасність філософії права: до 190-річчя від дня народження Памфіла Юркевича".

Державотворення та правотворення: відбулася конференція правників

11 травня 2016 року відбулася заочна науково-практична конференція на тему "Державотворення та правотворення в Україні: проблмеи та перспективи розвитку", на якій було представлено тези виступів працівників кафедри, молодих ануковців, аспірантів Навчально-наукового інституту права та психології НУ "Львівська політехніка", науковців інших навчальних закладів, працівників державних установ.

Матеріли конференції присвячено висвітленню сучасних проблем та перспектив розвитку держави і права та філософсько-правові аспекти їх дослідження державно-правових явищ.

Новий поступ у світовій науці: в ІХХТ відбулася VIII Міжнародна науково-технічна конференція

Кафедра хімічної технології переробки нафти і газу ІХХТ провела 16–21 травня VIII міжнародну науково-технічну конференцію «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості».

У Львівській політехніці відбувся круглий стіл, присвячений стратегії екологічної безпеки країни

Кафедра цивільного права та процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 12 травня 2016 року провела круглий стіл «Стратегія екологічної безпеки країни: соціально-економічний та правовий вимір».

Syndicate content