Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

наука

Наш поступ у 2015 – 2016 н.р.: звіт завідувача кафедри д.ю.н., проф. Сливки Степана Степановича

Американський філософ Герберт Мід якось сказав, що один батько важить більше, ніж сотні вчителів. А що, коли батько та вчитель – це тотожні ролі? Тоді ми отримуємо любов та підтримку, розуміння та повагу, мудрість і терпіння у поєднанні.

Для Наукового інституту права та психології та для Національного університету «Львівська політехніка» 2015-2016 навчальний рік видався плідним та насиченим. Кафедра теорії та філософії права також внесла свою лепту у розвиток науки.

Конференція до дня народження Памфіла Юркевича

Здавалось би, що з такою метою філософія права повинна оперувати виключно сучасними концепціями та тлумаченнями, відкидаючи все, що ззовні видається хоч трішечки застарілим. Однак, прогрес неможливий без пам'яті про історію. І цю загальновідому істину вкотре довела кафедра теорії та філософії права Інституту права та психології, влаштувавши 19 травня 2016 року конференцію під гаслом "Історія і сучасність філософії права: до 190-річчя від дня народження Памфіла Юркевича".

Державотворення та правотворення: відбулася конференція правників

11 травня 2016 року відбулася заочна науково-практична конференція на тему "Державотворення та правотворення в Україні: проблмеи та перспективи розвитку", на якій було представлено тези виступів працівників кафедри, молодих ануковців, аспірантів Навчально-наукового інституту права та психології НУ "Львівська політехніка", науковців інших навчальних закладів, працівників державних установ.

Матеріли конференції присвячено висвітленню сучасних проблем та перспектив розвитку держави і права та філософсько-правові аспекти їх дослідження державно-правових явищ.

Круглий стіл "Проблеми підготовки педагогів професійної освіти: теорія і практика"

Date: 
24 Березень 2016, 10:00 - 12:00

Запрошуємо прийняти участь в круглому столі на тему "Проблеми підготовки педагогів професійної освіти: теорія і практика", який відбудеться 24 березня 2016 року.

Місце проведення заходу: ауд.204 головного корпусу Університету.
Захід відбудеться о 11 годині.

Запрошуємо взяти участь у заочній конференції на тему "Державотворення та правотворення в Україні"

Date: 
11 Березень 2016, 09:00 - 11 Квітень 2016, 09:05

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ-ї заочної науково-практичної конференції на тему: «Державотворення та правотворення в Україні: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 квітня 2016 року у місті Львові по вул. Кн. Романа 1/3, каб. 327.

Мета конференції – привернути увагу науковців і практиків до проблем побудови правової, соціальної держави з розвиненою правовою системою, виявити проблеми, які існують в законодавстві та юридичній практиці на сучасному етапі державотворення та правотворення в Україні.

Кафедра ТФП поповнилась новим докором юридичних наук

28 січня 2016 року доцент кафедри теорії та філософії права к.іст.н., доцент Турчак Олександр Володимирович успішно захистив дисертацію на тему: "Правове регулювання етнонаціонального становища та суспільної діяльності українців у Польщі (1918-1939 рр.)" на здобуття наукового ступеня доктор юридичних наук.

Щиро вітаємо новоспеченого доктора та бажаємо творчих успіхів на науковій ниві!

Конгрес культури країн Східного партнерства: новини з життя кафедри

__title__

4-6 вересня 2015 року у Львові вперше відбувся IV Міжнародний конгрес культури країн Східного партнерства, оголосивши своєю темою "Місію Культури в умовах криз".

Близько чотирьохсот учасників з 12 країн Європи обговорювали кризу європейських цінностей, культурну політику та економіку культури, комунікації культури, культура страху та мистецтво, як провокатор змін.

Науковий пікнік у Львівській політехніці

14 вересня у Львівській політехніці відбудеться «науковий пікнік», мета якого: переконати якомога більше людей у тому, що наука може бути доступною та цікавою, а ще — навчити педагогів і батьків проводити захопливі розвиваючі заняття для дітей та молоді майже без витрат, використовуючи виключно підручні матеріали.

Syndicate content