Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

ЛОЦ

Відкриття Літньої школи польської мови у Лінгвістично-освітньому центрі Університету

Date: 
29 Червень 2016, 10:00

29 червня 2016 року в Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка» розпочне роботу Літня школа польської мови.

Відкриття Літньої школи англійської мови у Лінгвістично-освітньому центрі Університету

Date: 
29 Червень 2016, 10:00

29 червня 2016 року в Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка» розпочне роботу Літня школа англійської мови.

Лінгвістично-освітній центр Університету співпрацює з міжнародною молодіжною організацією AIESEC

Лінгвістично-освітній центр Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проведення занять на курсах іноземних мов запровадив низку тематичних зустрічей з волонтерами – носіями англійської мови, так звані розмовні клуби «Speaking clubs».

В Університеті за підтримки Королівства Норвегія стартували нові курси перепідготовки військовослужбовців

В Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» вчергове стартували курси професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та інших силових структур, членів їхніх сімей.

У Лінгвістично-освітньому центрі Університету триває набір на курси вивчення іноземних мов

У Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка» триває набір на курси вивчення англійської, польської, німецької та французької мов.

У Лінгвістично-освітньому центрі Львівської політехніки завершується набір на курси вивчення іноземних мов

Багатьом для кар’єри, навчання, подорожей, саморозвитку чи для інших цілей доводиться фундаментально вчити англійську чи іншу іноземну мову. Ви можете пробувати вивчати її самостійно, або ж зекономити свій час, записавшись на курси на вивчення мов іноземних мов, на яких кваліфіковані викладачі допоможуть Вам освоїти мовні навички та опанувати розмовну англійську мову.

У Лінгвістично-освітньому центрі Львівської політехніки триває черговий набір на курси вивчення іноземних мов

Лінгвістично-освітній центр Національного університету «Львівська політехніка» розпочав набір на курси вивчення англійської, польської, німецької, французької мов.

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки завершує набір у Літню школу англійської мови

До 23 червня 2015 року в Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка» триватиме набір у Літню школу англійської мови. Формується ще одна навчальна група – залишилося 4 місця.

Літня школа англійської та польської мов

Date: 
15 Червень 2015, 15:00 - 18 Липень 2015, 18:00

З 15 червня 2015 року в Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка» буде організована Літня школа англійської та польської мов. Тривалість навчання – 5 тижнів, до 18 липня.

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки завершує набір слухачів на курси іноземних мов

5 березня 2015 року завершується набір на курси іноземних мов у Лінгвістично-освітньому центрі Національного університету «Львівська політехніка». До цієї дати всі охочі можуть укласти договір про навчання та стати слухачем курсів.

Syndicate content