Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Вектор

Всеукраїнська нарада керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»

Date: 
11 Грудень 2015, 11:30 - 15 Грудень 2015, 11:30

15 грудня 2015 р. завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки Василь Гулай на запрошення Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка та Асоціації зовнішньої політики візьме участь у Всеукраїнській нараді керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародний бізнес, міжнародна інформація, країнознавство.

На нараді передбачено обговорити такі основні питання:

Міжнародна конференція «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози»

Date: 
3 Грудень 2015, 13:35 - 4 Грудень 2015, 13:35

На запрошення Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника викладачі та аспіранти кафедри міжнародної інформації ІМФН Львівської політехніки приймають участь в ІІІ-й Міжнародній конференції «Співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози» (3-4 грудня 2015 р., м. Івано-Франківськ).

Кафедра МІ бере участь у підготовці інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України

Date: 
19 Листопад 2015, 14:05 - 18:05

19 листопада 2015 р. на запрошення організаторів у роботі «круглого столу» за участю Єврокомісара з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханеса Хана візьме участь завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки, доктор політичних наук Василь Гулай, який зупиниться на досвіді й особливостях підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України в межах нової спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Колектив науково-аналітичного центру

6

Горбач Олександр Назарович – завідувач НАЦ ПД «Вектор», кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка».
Контакти: тел.8 (098) 444-87-64
E-mail: Gorbachonatgmail [dot] com
Wiki-сторінка

Ознайомча інформація про науково-аналітичний центр

5

«Вектор» – це структурний підрозділ науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», який виконує науково-дослідну та соціологічну роботу, надає консультаційні послуги у сфері політичних технологій, сприяє підготовці фахівців спеціальностей «Міжнародні відносини», «Соціологія».
НАЦ ПД «Вектор» створено у 2014 році.

Основними напрями діяльності підрозділу є:

  • проведення фундаментальних та прикладних досліджень у межах наукових напрямів НАЦ ПД «Вектор»;

Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор»

E-mail: 
cpdvektoratgmail [dot] com

Сторінка в соціальній мережі: Facebook

Керівництво: 

Науковий керівник НАЦ ПД «Вектор» – д.політ.н., проф. Турчин Ярина Богданівна

Регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Date: 
21 Травень 2015, 16:00

21 травня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться регіональна наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Виклики інтеграції в умовах глобалізації: у Львівській політехніці відбулася міжнародна конференція

Про сучасну міжнародну політику України в контексті світових інтеграційних процесів йшлося під час міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародні інтеграційні процеси: історичний досвід, сучасні виклики та перспективи», яка відбулася у Львівській політехніці 23–24 квітня.

Syndicate content