Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Вектор

В Університеті відбувся ІІ Українсько-польський форум, присвячений євроінтеграції та національній ідентичності

Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ Українсько-польський науковий форум на тему «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір». У зібранні взяли участь представники Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки, науково-аналітичного центру політичних досліджень «Вектор», Інституту політичних наук університету Вармінсько-Мазурського міста Ольштина (Польща). Організаційну підтримку форуму надали комітети Верховної ради України з питань європейської інтеграції, у закордонних справах, представництва Міністерства зовнішніх справ України, Львівської обласної і міської рад.

В Університеті стартував ІІ Українсько-польський науковий форум з питань європейської інтеграції

У Львові стартував ІІ Українсько-польський науковий форум на тему «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний вимір», що триватиме 12–13 травня. Під час форуму розглядатимуть різні аспекти європейської інтеграції, умови та проблеми формування європейської ідентичності і пріоритети, які сприятимуть членству України в європейській спільноті.

В Університеті відбудеться ІI Українсько-польський форум з проблем європейської інтеграції та національної ідентичності

12–13 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІI Українсько-польський форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний виміри».

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Львівської політехніки (м. Львів, вул. С. Бандери 12). Початок роботи – 11:00.

ІI Українсько-польський форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність»

Date: 
12 Травень 2016, 09:00 - 13 Травень 2016, 18:00

Організаційний комітет запрошує до участі в ІI Українсько-польському науковому форумі «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний виміри», який відбудеться у м. Львові 12–13 травня 2016 року.

ІІІ регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Date: 
24 Березень 2016, 16:00

24 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІІ регіональна науково-теоретична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Всеукраїнська нарада керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»

Date: 
11 Грудень 2015, 11:30 - 15 Грудень 2015, 11:30

15 грудня 2015 р. завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки Василь Гулай на запрошення Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка та Асоціації зовнішньої політики візьме участь у Всеукраїнській нараді керівників інститутів, факультетів та кафедр ВНЗ з підготовки фахівців за галуззю знань 0302 «Міжнародні відносини»: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини, міжнародний бізнес, міжнародна інформація, країнознавство.

На нараді передбачено обговорити такі основні питання:

Кафедра МІ бере участь у підготовці інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України

Date: 
19 Листопад 2015, 14:05 - 18:05

19 листопада 2015 р. на запрошення організаторів у роботі «круглого столу» за участю Єврокомісара з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханеса Хана візьме участь завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки, доктор політичних наук Василь Гулай, який зупиниться на досвіді й особливостях підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України в межах нової спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

I Польсько-український науковий форум «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція»

Date: 
18 Грудень 2015, 09:00 - 19 Грудень 2015, 18:00

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в I Польсько-українському науковому форумі «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція», який відбудеться в м. Ольштині (Польща) 18–19 грудня 2015 року.

Syndicate content