Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

право

Конференція до дня народження Памфіла Юркевича

Здавалось би, що з такою метою філософія права повинна оперувати виключно сучасними концепціями та тлумаченнями, відкидаючи все, що ззовні видається хоч трішечки застарілим. Однак, прогрес неможливий без пам'яті про історію. І цю загальновідому істину вкотре довела кафедра теорії та філософії права Інституту права та психології, влаштувавши 19 травня 2016 року конференцію під гаслом "Історія і сучасність філософії права: до 190-річчя від дня народження Памфіла Юркевича".

Державотворення та правотворення: відбулася конференція правників

11 травня 2016 року відбулася заочна науково-практична конференція на тему "Державотворення та правотворення в Україні: проблмеи та перспективи розвитку", на якій було представлено тези виступів працівників кафедри, молодих ануковців, аспірантів Навчально-наукового інституту права та психології НУ "Львівська політехніка", науковців інших навчальних закладів, працівників державних установ.

Матеріли конференції присвячено висвітленню сучасних проблем та перспектив розвитку держави і права та філософсько-правові аспекти їх дослідження державно-правових явищ.

Допоможи бійцю - принеси корки: ініціатива кафедри теорії та філософії права

Date: 
29 Жовтень 2015, 14:30

Кафедра теорії та філософії права закликає студентів та працівників ІНПП долучитись до збору пластикових корків від мінеральних вод, а також від кулькових ручок для виготовлення протезів бійцям АТО.

Станом на 30.10.2015 року зібрано кілька пакетів із корками, які буде передано у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де лежать бійці.

Також вони потребують наплічники (рюкзаки) або чоловічі сумки (не нові).

Корки або сумки можна приносити у клінічний центр або ж залишати на кафедрі теорії та філософії права для передачі бійцям.

Новий погляд на проблеми філософії права

__title__

15 жовтня 2015 року на кафедрі теорії та філософії права ІНПП НУ ЛП відбулась презентація навчального посібника Сливки С.С. "Проблеми філософії права".

Навчальний посібник висвітлює три групи проблем філософії права, які пояснені у окремому підроздлілі. Автор переконаний, що розв'язання поставлених проблем допоможе покращити гносеологію філософії права.

Правнича думка в Галичині: відбулася презентація книги Токарської А.С.

Сьомого жовтня на кафедрі теорії та філософії права відбулась презентація книги Антоніни Семенівни Токарської "Антологія правничої думки в Галичині" в межах Всеукраїнського тижня права в Інституті психології і права НУ ЛП.

В Антології зібраний маловивчений науковий доробок вчених Галичини, ознайомлення з яким дає змогу по-новому оцінити передумови формування вітчизняної історико-правової науки, вплив на її розвиток утворення національної державності в Галичині на початку ХХ століття.

Syndicate content