Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

презентація

Презентацію компанії «Сахара» для студентів Львівської політехніки перенесено на середу

У середу, 27 квітня 2016 року, в ауд. 117 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація компанії «Сахара». Початок о 16:00.

В Університеті відбудеться презентація компанії ABTO Software для студентів ІНЕМ, ІМФН, ІКНІ та ІКТА

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів Інституту економіки і менеджменту, Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології на презентацію компанії ABTO Software.

Презентація Програми стажування компанії СіАрЕйч Україна у Львівській політехніці

Date: 
11 Квітень 2016, 11:00

Компанія СіАрЕйч Україна оголошує про початок Програми стажування для випускників та студентів вищих навчальних закладів із подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи в Україні.

Новий погляд на проблеми філософії права

__title__

15 жовтня 2015 року на кафедрі теорії та філософії права ІНПП НУ ЛП відбулась презентація навчального посібника Сливки С.С. "Проблеми філософії права".

Навчальний посібник висвітлює три групи проблем філософії права, які пояснені у окремому підроздлілі. Автор переконаний, що розв'язання поставлених проблем допоможе покращити гносеологію філософії права.

Syndicate content