Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Центр міжнародної освіти

Курси підвищення кваліфікації в Університеті фінансів та управління у Варшаві для студентів, аспірантів, науковців і викладачів

Університет фінансів та управління у Варшаві запрошує взяти участь у курсах, спрямованих на підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових працівників і викладачів, а також забезпечити обмін інформацією і розширити наукові контакти.

Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для викладачів-початківців та молодих фахівців

Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для викладачів-початківців та молодих фахівців за Програмою Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA).

Міжнародна парламентська стипендія Німецького Бундестагу для стажування та навчання у Берліні

Посольство Федеративної Республіки Німеччини повідомляє про можливість отримати «Міжнародну парламентську стипендію» в Німецькому Бундестазі, яка передбачає стажування в офісах депутатів Німецького бундестагу як помічників та одночасно навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті Берліна, Гумбольдтському університеті Берліна та Берлінському технічному університеті).

Інформація про наукові заходи у рамках французько-української університетської співпраці

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про новини французько-українського університетського співробітництва.

За синергією – у Центр міжнародної освіти: новий підрозділ інформує політехніків про актуальні програми

Міжнародна освіта і співпраця – це і цікаво і суттєво розширює як науковий, так і людський кругозір, каже професор Ігор Олексів. Йому це відомо як керівнику Центру міжнародної освіти Львівської політехніки, він знає про це і з власного досвіду: у рамках TEMPUS-TACIS стажувався у Великобританії, як стипендіат Фулбрайта – у США. Потім був успішний захист докторської, участь у Темпус-проектах, відзнаки ЛОР, грант Політехніки, відзнака «Найкращий молодий науковець ІНЕМ» (2013).

Стипендійна програма Корейської KDI Школи державної політики та управління для успішних студентів

Корейська KDI Школа державної політики та управління пропонує стипендії для успішних студентів з інших країн.

Стипендія Станіслава Толпи від Вроцлавського університету охорони довкілля та біологічних наук

Вроцлавський університет охорони навколишнього середовища та біологічних наук оголошує про стипендію Станіслава Толпи (Stanislaw Tolpa Scholarship) на 2016/2017 рік.

Презентація у Львівській політехніці Програми імені Фулбрайта

Date: 
13 Квітень 2016, 12:00

13 квітня 2016 року за підтримки Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта в Україні.

Програма імені Фулбрайта для українських науковців, викладачів, випускників та студентів старших курсів

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – у 155 країнах світу.

Стипендії для українських громадян на навчання та стажування у вищих навчальних закладах Словацької Республіки

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН інформує, що згідно зі ст. I чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005–2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів та вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016–2017 навчальний рік.

Syndicate content