Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

зовнішні конференції

Всеукраїнська науково-практична конференція «Екологічна безпека держави»

Національний авіаційний університет запрошує студентів та молодих учених взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Екологічна безпека держави».

МОНмолодьспорту затвердило план конференцій для студентів та молодих учених

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України затвердило план проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів. Про це йдеться у листі міністерства «Про організацію і проведення науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році», повідомляє ІА «Наголос».

Корисна інформація для науковців щодо конференцій у лютому 2013 року

Корисна інформація для науковців щодо конференцій розміщена на сайті «Наука» Національного університету «Львівська політехніка» у розділі Науковцям / Конференції, семінари та форуми / Інформаційні повідомлення про конференції.

Корисна інформація для студентів щодо актуальних конкурсів та стипендійних програм

На сайті «Наука» Національного університету «Львівська політехніка» розміщена корисна для студентів інформація щодо актуальних конкурсів та стипендійних програм.

Львівська політехніка бере участь у Міжнародному науково-практичному Форумі «Наука і бізнес – основа розвитку економіки»

11–12 жовтня 2012 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова відбувається Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

Syndicate content