Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

спорт

Переможцями змагань за кубок студмістечка Львівської політехніки з міні-футболу стали геодезисти

З 24 до 26 травня на території спортивного комплексу «Електрон» відбувався кубок студмістечка Львівської політехніки з міні-футболу.

Команди Львівської політехніки успішно виступили у фіналі Студентського Кубка України з баскетболу 3х3

1 червня 2016 року завершилися фінальні змагання Студентського Кубка України з баскетболу 3х3, які визначили переможців та призерів турніру. За право узяти участь у фінальних змаганнях на попередніх стадіях боролись більш ніж 120 команд, але у фінал змогли пробитися тільки 14 чоловічих та 7 жіночих команд.

У спорткомплексі Університету відбулися традиційні змагання з танцювальної аеробіки за Кубок ректора

25 травня 2016 року в спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» вже втретє відбулись традиційні змагання на Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки. Цього разу за головний приз змагались аж 11 команд. Також у рамках змагань уперше було проведено конкурс «Міс шейпінг «Львівська політехніка – 2016», у якому взяли участь 20 конкурсанток.

На Універсіаді Львівщини з гандболу серед студентів чоловічі та жіночі команди Політехніки стали другими

Упродовж травня у спортивних комплексах одразу трьох навчальних закладів тривали змагання Універсіади Львівщини з гандболу серед студентів – окремо серед чоловіків та жінок.

Команда Технічного коледжу Університету посіла ІІ місце в обласних змаганнях з танцювальної аеробіки

20 травня 2016 року у спортивному комплексі «Грація» відбулися обласні змагання з танцювальної аеробіки серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Представниця Політехніки перемогла у змаганнях відкритого Кубка Польщі з нордичної ходьби з палицями

22 травня 2016 року в польському місті Констанцін-Єзьорна відбулися змагання відкритого Кубка Польщі з нордичної ходьби з палицями. У них взяли участь спортсмени віком від 18 років і старші, які змагались на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафоні 21 км 975 м, – загалом понад 900 осіб.

Команда ІЕПТ Львівської політехніки перемогла у туристичних перегонах «Кубок Карпат – 2016»

Команда від Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у змаганнях «Кубок Карпат – 2016», які відбувалися з 5 до 9 травня 2016 року в Івано-Франківській області, зокрема в гірському масиві «Горгани».

Команди Університету потрапили до фіналу змагань за студентський кубок України з баскетболу 3х3

У Чернівцях відбулися змагання за студентський кубок України з баскетболу 3х3, фінал дивізіону «Захід». Помірятися силами на Буковину приїхали 5 жіночих та 9 чоловічих студентських команд західного регіону України.

Команди двох коледжів Львівської політехніки стали переможцями обласних змагань зі спортивного туризму

18 травня 2016 року на околиці села Рудно відбулися змагання зі спортивного туризму серед вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Львівської області.

Спортсмени Львівської політехніки впевнено та гідно виступають на обласній Універсіаді – 2016

Триває Універсіада Львівщини – 2016, на якій львівські політехніки виступають упевнено та гідно.

Syndicate content