Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

студентські олімпіади

Студенти ІЕПТ Львівської політехніки успішно виступили у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах

У 2015–2016 навчальному році студенти Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В. Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяли активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах.

Представниця Університету здобула друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Молодь опановує маркетинг»

На Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт «Молодь опановує маркетинг» (організатор – Українська асоціація маркетингу) майбутня магістр з маркетингу Національного університету «Львівська політехніка» Вікторія Пилипенко здобула друге місце.

Студенти Хмельницького політехнічного коледжу успішно виступають на Всеукраїнських олімпіадах

Продовжують тішити студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Посівши перші місця на обласних олімпіадах, вони представляли область на всеукраїнських олімпіадах і здобули там доволі високі місця.

У Львівській міській раді нагородили переможців учнівських інтернет-олімпіад, організованих за сприяння Університету

25 травня 2016 року у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулося нагородження переможців ІІІ міської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «LvivCSIT», ІІ міської учнівської інтернет-олімпіади з математики та II міської учнівської інтернет-олімпіади з фізики, ІІ міської учнівської інтернет-олімпіади з англійської мови «The way we are», І міської учнівської інтернет-олімпіади з біології та хімії.

Студентки кафедри обліку та аналізу стали призерами Всеукраїнської олімпіади з обліку й аудиту

На базі Тернопільського національного економічного університету 11–13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Нагороджено переможців україно-казахстанської студентської інтернет-олімпіади з міжнародної економіки

Вперше проведено міжнародний навчальний захід, який став результатом підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Південно-Казахстанським державним університетом ім. М. Ауезова.

Перемога студентки кафедри ЗМД у Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Уже стали доброю традицією перемоги студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» у ІІ (завершальному) етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Не виняток – олімпіада 2016 року.

Політехніки успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з транспортних технологій

Нещодавно у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки фахівців «Транспортні технології (за видами транспорту)», професійне спрямування на спеціальність «Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)», у якому взяли участь студенти Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Камілла Яворська, Оксана Ваховська та Роман Цір.

Студенти ІІМТ одержали грамоти Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з розділу «Легка промисловість»

Студенти кафедри проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість» і були нагороджені за актуальність ідей, цікаву постановку та оригінальність наукових рішень.

У Львівській політехніці на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади змагалися кращі студенти-конструктори України

Нещодавно в Національному університеті «Львівська політехніка» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання». Її учасниками були представники вищих навчальних закладів різних регіонів України, зокрема Києва, Харкова, Львова, Одеси, Миколаєва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сум, Полтави, Рівного, Луцька, Краматорська та інших.

Syndicate content